Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
На озері Світязь відбулись масштабні навчання з порятунку людей на воді

З початком купального сезону на водоймах Волинської області втопилися 6 людей.

Фото: ГУ ДСНС України у Волинсткій області.

На озері Світязь відбулись масштабні навчання з порятунку людей на воді

Відбулись навчання з порятунку людей на воді за участю працівників рятувального поста, що дислокується на озері Світязь, та водолазно-рятувального відділення смт Шацька

За легендою навчань, внаслідок шторму на Світязі за 150 м від берега перевернулися катамарани й каное, на яких перебували 10 людей. 

Різні способи порятунку людей на поверхні акваторії та проведення підводних пошуково-рятувальних робіт продемонстрували працівники водолазно-рятувального відділення смт Шацька. На їх озброєнні -  новітня техніка та засоби порятунку, що дозволяє максимально ефективно виконувати завдання за призначенням.

Крім того, вдосконалювали свої професійні навички працівники рятувального поста, які виконали увесь цикл рятувальних робіт з виявлення потерпілого на воді, транспортування його до берега й надання домедичної допомоги.

З початком купального сезону на водоймах Волинської області втопилися 6 людей. Ці трагедії трапилися на водоймах, що не визначені та не облаштовані для безпечного відпочинку людей.

 

З початком купального сезону на водоймах Волинської області втопилися 6 людей.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Марія ЯЩУК, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Луцького районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області.

 Читайте також: «6 липня: яке сьогодні свято й що не можна робити».

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Telegram Channel