Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Для нової медичної роти волинської бригади відвезли допомогу

Разом - до перемоги!

Фото Волинська обласна рада.

Для нової медичної роти волинської бригади відвезли допомогу

Серед тих, хто брав участь в місії, - голова ОТГ з Волині, син якого захищає України в складі 100 бригади

Волиньрада у взаємодії з комунальними медичними установами та благодійними організаціями вчергове виконала запит захисників.

Про це йдеться у повідомленні Волинської обласної ради.

Цього разу допомога призначалася для новосформованої медичної роти волинських тероборонівців. Зараз бійці 100-ої бригади ТрО протистоять окупантам на Лиманському напрямку. Тут точаться важкі бої, а отже в пріоритеті - порятунок життів воїнів. Тож для швидкої евакуації поранених волинська екстренка спорядила санітарний автомобіль, оснащений усім необхідним реанімаційним обладнанням.

 

 Із устаткуванням і медпрепаратами для стабілізаційного пункту та польового шпиталю допомогла обласна клінічна лікарня – це апарат штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, монітор стеження за життєвими показниками пацієнта, а також велика кількість фізіологічних та кровозамінних розчинів і перев’язувального матеріалу.

Доправили допомогу на передову перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, депутат Анатолій Вітів та голова Велицької громади Віктор Ковальчук, син якого несе службу в одному з батальйонів волинської «сотки». Вони зустрілися з керівництвом бригади та медчастини, а також зі смаколиками та усілякими корисностями від ГО «Яворина Волинь» навідали бійців у шпиталі.

Обласна рада висловлює щиру вдячність БФ «Старе місто Луцьк», БФ «Відродження України», ГО «УМСА» та ГО «Волинський край», які доповнили вантаж різноманітними продуктами харчування, засобами догляду, гігієни і дезінфекції та допомогли із логістикою гуманітарної місії на передову.

Telegram Channel