Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Звільнені командири «Азова», яких привіз Зеленський, знову рвуться у бій (Відео)

«Ми обов’язково своє слово ще скажемо в бою».

Фотоколаж із сайту ictv.ua.

Звільнені командири «Азова», яких привіз Зеленський, знову рвуться у бій (Відео)

Уявляєте, як там перевертається путін. Ще не в гробу, але... Не спалося кривавому сьогодні, ой не спалося...

Учора Президент України Володимир Зеленський після переговорів із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом повернув на Батьківщину п’ятьох командирів, які захищали «Азовсталь» – Дениса Прокопенка, Святослава Паламаря, Сергія Волинського, Олега Хоменка і Дениса Шлегу.

Ввечері вони всі прибули до Львова.

Перед тим Зеленський також опублікував відео, на якому видно, що вони з захисниками «Азовсталі» повертаються одним літаком.

Читайте також: «Президент Туреччини заявив Зеленському те, що шокувало путіна».

І, відповідаючи на запитання журналістів, командир «Азова» Денис Прокопенко на псевдо Редіс заявив, що вони хочуть піти на фронт і ще сказати своє слово в бою.

«Я глибоко впевнений, що армія – це командна робота, і з сьогоднішнього дня ми разом з вами продовжимо боротьбу, ми обов’язково своє слово ще скажемо в бою, – сказав Денис Прокопенко. – Найголовніше – що українська армія перехопила стратегічну ініціативу на лінії фронту і з кожним днем ми просуваємося вперед, знищуємо ворога, звільняємо тимчасово окуповані території. І ми зробимо все можливе і неможливе, щоб прискорити цей процес і щоб війна дійшла до свого логічного завершення».

На запитання, чи будуть вони повертатися на фронт, Прокопенко відповів: «Звісно. Для цього ми повернулися в Україну. Це наша найголовніша мета».

У свою чергу, заступник командира «Азова» Святослав Паламар (Калина), описуючи їхнє перебування в Туреччині, перефразував поезію Лесі Українки: «Ми паралітики з блискучими очима, душею сильні, волею слабкі. За спиною у нас ростуть орлині крила, але кайданками ми були прикуті до турецької землі».

«Ми повернулися і далі ми будемо робити свою роботу. Ми військові, ми давали присягу», – сказав Паламар.

До речі, прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков звинуватив Україну і Туреччину в порушенні домовленостей через повернення на батьківщину п’ятьох командирів, які захищали «Азовсталь».

Цими днями в родині українського військового, заступника командира «Азову» Святослава Паламара (Калини) та його дружини Антоніни з’явилося поповнення – донька Квітослава.

Читайте також:

«Легендарний Калина їде до новонародженої доньки: Зеленський забрав із собою з Туреччини захисників «Азовсталі» (відео)»;

= «Чому митрополит Луцький і Волинський просить молитись за Залужного та його сім’ ю»;

= «Чому міністр Ляшко не насмілився сказати правду нововолинцям?»;

= «Волинський журналіст: «Не учіть Залужного воювати».

Реклама Google

Telegram Channel