Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
«Слава Богу, що люди вибігли з кафе»: у Києві є постраждалі у пожежі на АЗС

Близько 16:40 пожежу на АЗС ліквідували.

Фото Суспільного.

«Слава Богу, що люди вибігли з кафе»: у Києві є постраждалі у пожежі на АЗС

Пожежа повністю знищила будівлю й наземне обладнання АЗС та 8 легкових авто.

На одній із київських автозаправок зайнявся вогонь у Дніпровському районі. Рятувальники працювали на місці події, повідомили Суспільному в ДСНС. Частину Броварського проспекту перекривали.

На місці працювало 9 машин особового складу. Як повідомили Суспільному працівники АЗС, вибух стався через те, що машина на високій швидкості влетіла на заправку і врізалась в батарею з пальним.

На місці працює 9 машин особового складу. Як повідомили Суспільному працівники АЗС, вибух стався через те, що машина на високій швидкості влетіла на заправку і врізалась в батарею з пальним.

«Медики госпіталізували двох постраждалих від пожежі на АЗС. Третього постраждалого оглядають і теж госпіталізують», — повідомив міський голова Віталій Кличко.

Як розповіли Суспільному працівники АЗС, усі постраждалі — це пасажири авто, яке в'їхало у батарею з пальним.

«Вони влетіли на великій швидкості у заправку. Вони (постраждалі — ред.) були всі просто обгорівшими. Там згоріли всі машини, які стояли. Слаба Богу, що повибігали люди з кафе й змолги врятуватися. Видно там не справилися з керування і в'їхали в заправку. певно у стані шоку швидко вибігли з машини», — розповів Віктор, авто якого було на АЗС.

Як повідомив міський голова Києва, вогонь вирував на площі 1500 м кв.

Рятувальники продовжують розвідку приміщень. Медики госпіталізували трьох постраждалих чоловіків. Наймолодшому — 17 років», — написав Кличко.

Він додав, пожежа повністю знищила будівлю й наземне обладнання АЗС та 8 легкових авто.

Реклама Google

Telegram Channel