Курси НБУ $ 41.44 € 45.16
Уламки розлетілися по всій дорозі: на Рівненщині сталася жахлива смертельна автотроща (Фото)

Жах...

Фото поліції Рівненської області.

Уламки розлетілися по всій дорозі: на Рівненщині сталася жахлива смертельна автотроща (Фото)

Дві вантажівки зіштовхнулися на Дубенщині

Повідомлення про автопригоду на трасі «Київ-Чоп» в селі Тараканів надійшло на спецлінію 102 від медиків учора, 10 липня, о 16:15.

Слідчий слідчого управління на місці події встановив, що 46-річний житель міста Гусятин Тернопільської області, водій вантажівки «MAN» із напівпричепом, із невстановлених поки причин виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із транспортним засобом аналогічної марки під керуванням 57-річного жителя Кременецького району, повідомляє поліція Рівненської області.

Унаслідок ДТП 46-річний кермувальник загинув на місці події, а 57-річного після надання допомоги відпустили.

Крім того, від удару напівпричеп однієї з вантажівок відкинуло на узбіччя на припаркований автомобіль «Renault Kangoo», який отримав механічні пошкодження. У салоні легковика на момент автопригоди нікого не було.

 

 У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) КК України, тривають слідчі дії.

Читайте також: Рівнянин збирав сміття у квартирі з 2016 року. Його відправили на лікування.

Реклама Google

Telegram Channel