Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Рівненській АЕС зібралися всі служби

Зі скаженими сусідами потрібно бути готовим до всього.

Фото з архіву Віталія Коваля.

На Рівненській АЕС зібралися всі служби

Відпрацьовують реагування на випадок надзвичайної ситуації

Сьогодні у Вараші проходять важливі навчання. Відпрацьовують дії на випадок непередбаченої ситуації на Рівненській АЕС з викидом радіоактивних речовин. Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«І хоч ймовірність ядерних провокацій ворога – мізерна. Ми зобов’язані відпрацювати детальні сценарії реагування, пов’язані із можливим ракетним обстрілом нашої атомки. Усі причетні відпрацьовують план дій: ліквідацію наслідків аварії, заходи щодо захисту персоналу та жителів, оповіщення і евакуації населення тощо», – повідомив Коваль.

 

 «Ми повинні терміново переходити від планів «на папері» до реальних. Тим паче маємо досвід евакуації з прифронтових територій, прийому великої кількості переміщених громадян. У випадку ядерної загрози не має бути паніки або метушні. Навпаки, кожна відповідальна особа на своєму місці повинна знати чіткий план дій. 

Наприклад, під час евакуації: де заправляти автобуси, хто залучений до організації, як ми будемо змінювати особовий склад ДСНС, Нацгвардії, водіїв із забруднених територій, хто забезпечить евакуйованих людей одягом, яка потрібна кількість запасів води, їжі, медикаментів тощо. 

 По кожному напрямку будуть конкретні відповідальні особи. Над цим і працюємо. І ці навчання - точно не останні», – 

Читайте також: На Рівненщині викрито екс-працівника РАЕС: виправдовував дії російських загарбників (Фото)

Telegram Channel