Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Пояснили, як родинам безвісти зниклих та полонених із Волині отримати підтримку

Це треба знати.

Фото Волинської ОВА.

Пояснили, як родинам безвісти зниклих та полонених із Волині отримати підтримку

Аби отримати всебічну підтримку, родини безвісти зниклих та полонених Львівської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської та Івано-Франківської областей можуть звертатися у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Центр  почав свою роботу 14 березня 2023 року за адресою м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17 і є структурним підрозділом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Відтоді відбуваються особисті зустрічі з родинами Захисників та Захисниць, а також консультації за номером  0800500341, а для дзвінків з-за кордону +380322295754. Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Родини отримують юридичну та психологічну допомогу, а також за потреби сприяння у налагоджені комунікації з військовими частинами, ОТЦК та СП, поліцією та СБУ.

Зокрема, Центр надає консультації стосовно процесів обміну, реабілітації звільнених із полону, грошового забезпечення, соціальних гарантій та пенсій.

З початку роботи Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими було опрацьовано понад 2 тис. запитів, які надійшли. Команда ЗРЦ системно проводить колективні зустрічі, а саме з родинами:

  • 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила;
  • 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади;
  • 80-ої окремої десантно-штурмової бригади;
  • Штурмової роти в/ч Т-0910 710 бригади;
  • Бригади «Азов»;
  • Оборонців «Азовсталі»;
  • 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Також команда центру забезпечує підтримку для родин звільнених із полону Оборонців України. Важлива інформація та новини за посиланням: https://t.me/Koord_shtab_zahid

Довідково: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) утворений 11 березня 2022 року згідно з Постановою Кабміну №257. До складу Координаційного штабу ввійшли представники ГУР МО України, Міністерства оборони України, Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Міністерства юстиції України, Міністерства реінтеграції України.

Головою Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими призначено начальника ГУР МО України Буданова Кирила Олексійовича.

Координаційний штаб надає допомогу родинам та близьким Захисників та Захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти.

Читайте також: Завтра навіки повернеться додому загиблий Герой із Ківерець.

Реклама Google

Telegram Channel