Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Зеленський провів Ставку, обговорили загрозу з Білорусі

Володимир Зеленський.

Фото: Українська правда.

Зеленський провів Ставку, обговорили загрозу з Білорусі

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів у п'ятницю чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, де учасники обговорили ситуацію на фронті, нові оборонні пакети і захист АЕС і Півночі

За пісумками Глава держави заявив про відсутність загрози вторгнення з білорусі. 

«Чергова Ставка. Доповіді командувачів Залужного, Сирського, Тарнавського – ситуація на фронті, просування, оборона. Нові оборонні пакети. Доповідь міністра Резнікова. Покращення логістики постачання – віце-прем’єр Кубраков», - написав Зеленський у соцмережах, передає УНН.

З його слів, порушувалися також питання нарощування власного виробництва, «зокрема хороший результат щодо БПЛА», нарощування обсягів ремонту. «Доповіді мінстратегпрому Камишіна та командувача Гуляка», - вказав Президент.

«Захист атомних станцій та північного кордону. Результати перевірки готовності сил оборони до виконання відповідних завдань. Доповіді міністра Клименка, голови ДПСУ Дейнеки, головного інспектора МО Воронченка», - повідомив Зеленський.

«З урахуванням даних розвідки та вжитих заходів загроза вторгнення з білорусі – відсутня. Доповідь начальника ГУР МО Буданова», - зазначив Глава держави.

Читайте також: Яка ситуація на кордоні Волині з Білоруссю на ранок 14 липня.

Telegram Channel