Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Небезпека з білорусі: в угрупованні військ «Волинь» відпрацьовують сценарії дій

Одним із основних завдань зустрічі було саме налагодження співпраці влади і підпорядкованих військових угруповань.

Фото: ОУВ «ВОЛИНЬ».

Небезпека з білорусі: в угрупованні військ «Волинь» відпрацьовують сценарії дій

Увагу зосередили на питаннях заходів безпеки для стабілізації обстановки в смузі відповідальності угруповання та шляхів евакуації місцевого населення, оцінено ризики та імовірні напрямки перетину кордону противником

В Оперативному угрупованні військ «Волинь» відбулися заходи з організації взаємодії підрозділів Сил безпеки та оборони, залучених до оборони Волинської, Житомирської та Рівненської областей, а також представників обласних та районних військових адміністрацій. Метою було відпрацювання сценаріїв розвитку подій у випадку агресії збройних сил рф та республіки Білорусь.

Про це повідомляє пресслужба ОУВ «Волинь».

Як зазначив командувач ОУВ «Волинь», для захисту кордонів замало лише наявності певної кількості збройних формувань, натомість важливою є постійна злагоджена робота як військових, так і цивільних органів управління. Одним із основних завдань зустрічі було саме налагодження співпраці влади і підпорядкованих військових угруповань.

Окремо визначили шляхи підготовки до ведення оборонних дій, готовність сил і засобів ППО, стан мінно-вибухових і невибухових інженерних загороджень та облаштування позицій, створення надійного прикриття ділянок державного кордону з метою недопущення проникнення ДРГ противника на підконтрольну територію. Крім того, окреслили необхідні дії для охорони органів державної влади, консульських установ, важливих державних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури.

Читайте також: Мінусують ворогів: мінометники 14 ОМБр показали свою роботу

Реклама Google

Telegram Channel