Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Порошенко привіз техніку в легендарну бригаду, яка тримає Мар’їнку

«Те, що ворог не може просунутися в Мар‘їнці, це величезна заслуга героїчної 79-ї бригади».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко привіз техніку в легендарну бригаду, яка тримає Мар’їнку

Бійці легендарної 79-ї окремої десантно-штурмової бригади «вгризаються» в донецьку землю в районі Мар’їнки

«На цьому напрямку завжди були активні бойові дії, постійно ведуться штурмові дії в напрямку противника. Тактика у них змінилася, стали більше використовуватись дрони, «Шахеди» – як літальні апарати, так і бронетехніка начинені вибухівкою», – розповідають військові, інформує eurosolidarity.

Сьогодні це містечко існує лише на мапі – говорить Петро Порошенко, який під час поїздки на фронт зустрівся з десантниками 79-ки. «росіяни стерли Мар’їнку вщент — через постійні обстріли і запеклі бої тут не лишилося цілих будівель. Але наші десантники щодня і щоночі буквально «вгризаються» в землю, не даючи ворогам просунутися вглиб українського Сходу. І там, де не витримує метал — про це нагадують розстріляні та понівечені автівки на їхній базі — витримують українські Збройні Сили», – розповідає Порошенко. 

Разом з ним в гарячу точку східного фронту приїхав і депутат польського Сейму Павел Коваль. Він не приховує свого захоплення українськими Збройними Силами. 

 

 Порошенко передав десантникам чотири лазне-пральних комплекси, а також колеса для бронемашин «Хамві». 

«Десантура роками в самому пеклі. Це їм ми першим привезли «Шилди». Сьогодні в них — ще «Козаки» і «Хамві». І якщо наші супергеройські машини ремонтує і обслуговує команда Справи Громад, то з іншими — складніше», – зауважує Порошенко. 

 

 «Колеса на броньовані «Хамві» — це дефіцит. Ми привезли те, що змогли знайти, а шукали тижнями. А воїни навзаєм одразу ж організували «екскурсію» прифронтовим Кураховим. Звукоізоляція, звісно, кульгає) зате функціонал і товщина броньованої капсули — на висоті. Конкретно в цій машині — цілий командний пункт. З якого буквально можна зазирнути в серце бойової операції», – розповідає Петро Порошенко. 

 

 «79-ка боронить дуже історичну позицію. Мар’їнка для нас – це символ опору. Те, що ворог не може просунутися в Мар‘їнці, це величезна заслуга героїчної 79-ї бригади», – наголошує п’ятий Президент. 

 

 «Сьогодні — передали їм лазні, щоби в їхніх очах бодай колись світилася усмішка і бодай колись вони згадували, як воно класно — гарно і цивілізовано прийняти душ і змити з форми землю, попіл і кров… Для мене це — чергове нагадування, заради чого ми працюємо, заради чого їздимо на фронт та задля чого тримаємо нескінченний ланцюг пошуків-ліцензій-ремонтів-доставок. Бережіть себе, хлопці! А ми будемо і далі підтримувати вас. До повної перемоги», – резюмує Порошенко.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel