Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
«Більша застава, ніж у вбивць та корупціонерів»: прибічників «Паші-Мерседеса» обурили 33 мільйони

Бабусі з мп, які цілують йому руки, не можуть назбирати такі гроші?

Фотоколаж із сайту telegraf.com.ua.

«Більша застава, ніж у вбивць та корупціонерів»: прибічників «Паші-Мерседеса» обурили 33 мільйони

Перед цим на суді, який обирав дя нього запобіжний засіб, настоятель Києво-Печерської Лаври Павло (Петро Лебідь) заявив, що таких грошей не має

Цими днями Солом’янський районний суд Києва змінив запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Павлу Лебедю з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня з можливістю внести заставу у понад 33 мільйони гривень.

Підставою зміни запобіжного заходу стало порушення одного з обов’язків, які накладав суддя.

Прокурор Євген Завістовський стверджує, що митрополит спілкувався з одним зі свідків у кримінальній справі, хоча знав про заборону, адже ознайомився з протоколами.

Сам Лебідь заявив, ще не знайомий зі свідком, а ще – що «ніколи в житті не був на стороні агресора» і «ніколи не підтримував путіна».

Зрештою, суд змінив митрополиту запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня з альтернативою у вигляді застави в розмірі понад 33 мільйони гривень.

Лебідь зазначив, що в нього немає таких грошей, пожартувавши, що таку заставу за нього може внести хіба що прокурор. Також він додав, що подаватиме апеляцію.

Тим часом віряни та духовенство Московського патріархату стали на захист колишнього намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла.

Відповідне звернення оприлюднене на сайті Рівненської єпархії.

Зокрема, церковників обурює розмір застави – у 33 мільйони гривень. «Навіть вбивцям, корупціонерам та чорним трансплантологам в Україні призначають застави у значно менших розмірах», – йдеться у повідомленні.

Також вони стверджують, що ув’язнення митрополита з Рівненщини – «це тортури. Адже владика є інсулінозалежною людиною».

Читайте також:

= «Уродженець Рівненщини і колишній волинський студент і священник «Паша-Мерседес» заперечував існування держави Україна (Відео)»;

= «Жіночі камери» херсонської катівні: українок катували струмом, водою і криками близьких»;

= «Послухайте, як круто звучить: «Дасть наказ Залужний – будемо в москві!» (Відео)»;

= «Ступив на рідне подвір’я двома ногами: поранений боєць з Волині вчиться ходити з новим протезом».

Реклама Google

Telegram Channel