Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Уродженець Рівненщини і колишній волинський студент і священник «Паша-Мерседес» заперечував існування держави Україна (Відео)

Божевільні бабусі з мп цілують йому руки, а карикатуристи роблять про нього такі меми...

Фотоколаж із сайту telegraf.com.ua.

Уродженець Рівненщини і колишній волинський студент і священник «Паша-Мерседес» заперечував існування держави Україна (Відео)

Служба безпеки викрила нові факти протиправної діяльності настоятеля Києво-Печерської Лаври Павла (Петра Лебідя)

Задокументовано, що за день до оголошення йому першої підозри від СБУ митрополит дав відео-інтерв'ю одному з вітчизняних ЗМІ. У ньому він заперечив існування України як суверенної держави.

Окрім того, клірик назвав російську війну проти України «громадянським конфліктом», який триває з 2014 року.

Ініційована СБУ судова лінгвістична експертиза підтвердила ці факти злочинних дій клірика.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили митрополиту про нову підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань вчинене службовою особою повторно);

- ч. 3 ст.436−2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України за вчинене службовою особою повторно).

Наразі йдеться про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочинів.

Санкції статей передбачають до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Розслідування здійснили за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Що каже Вікіпедія:

Архієрей РПЦвУ Павло́ (також Па́вел, справжнє ім'я Петро Дмитрович Лебідь, також відомий під прізвиськом Паша «Мерседес») народився 19 квітня 1961 року в селі Борбин Дубенського району Рівненської області.

У 1978–1980 роках навчався в Луцькому технікумі радянської торгівлі. У 1981–1983 роках служив в Радянській армії в Баку.

У 1984 році вступив до Московської духовної семінарії, яку закінчив 1988 року.

24 травня 1987 року архієпископом Дмитрівським Олександром висвячений на диякона.

7 січня 1988 року архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом висвячений на священика в Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Після закінчення МДС в тому ж році направлений настоятелем Успенського храму села Низкиничі Іваничівського району Волинської області. Як настоятель відзначився тим, що зруйнував унікальний бароковий іконостас XVIII століття, який знаходився у храмі, а також фамільні герби роду Киселів.

26 червня 1989 року в Троїцькому кафедральному соборі Луцька архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом пострижений в чернецтво з ім'ям «Павло» на честь первоверховного апостола Павла. 30 травня 1992 року архієпископом Волинським і Луцьким Варфоломієм зведений у сан архімандрита.

30 березня 1994 року призначений намісником Успенської Києво-Печерської лаври.

Читайте також:

= «Жіночі камери» херсонської катівні: українок катували струмом, водою і криками близьких»;

= «Послухайте, як круто звучить: «Дасть наказ Залужний – будемо в москві!» (Відео)»;

= «Ступив на рідне подвір’я двома ногами: поранений боєць з Волині вчиться ходити з новим протезом».

Telegram Channel