Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Атака на Одещину: влучили в зерновий термінал порту, понівечені будинки, велика пожежа на складах

Ніч в Одесі була важкою.

Фото: УП.

Атака на Одещину: влучили в зерновий термінал порту, понівечені будинки, велика пожежа на складах

«Онікси» і Х-22 росіяни спрямували на портову і критичну інфраструктуру

Внаслідок нічної атаки окупантів на Одеську область були влучання ворожих ракет на території Одеського порту, в Одесі вирва від падіння ракети, уражені складські приміщення із тютюном і фейєрверками (рятувальники ліквідовують пожежу), в області пошкоджені туристичні бази та готелі, 6 людей зверталися по медичну допомогу.

Про це пише Українська правда з посиланням на Одеську ОВА.

 «»Онікси» і Х-22 росіяни спрямували на портову і критичну інфраструктуру. Влучили в зерновий і олійний термінал, пошкодивши резервуари та обладнання для завантаження, зайнялась пожежа, всі компетентні служби працюють над ліквідацією наслідків. Інформація про постраждалих не надходила.

В Одеському районі є влучання в промисловий об'єкт, де постраждав цивільний співробітник та уражені два складських приміщення в різних локаціях – із тютюном і фейєрверками. Пожежні ліквідують пожежу площею понад 3000 кв.м».

Деталі: Ракета Х-59 була збита силами ППО на підльоті до берега і, впавши в одному з кварталів Одеси, утворила велику вирву, вибуховою хвилею пошкоджено кілька будівель навколо. Три цивільні особи травмовані.

В небі над Одещиною було збито 8 дронів типу «Shahed-136».

Внаслідок повітряних боїв та падіння уламків зайнялись та пошкоджені туристичні бази та готелі в прибережній зоні Коблевської громади, постраждало двоє цивільних.

Також вибуховою хвилею в житлових комплексах Одеси пошкоджено кілька багатоквартирних будинків.

Щонайменше 6 одеситів, серед яких 9-річний хлопчик, звернулися по медичну допомогу, у зв'язку з отриманням поранень уламками скла та інших предметів.

В ОВА зазначають, що основною ціллю окупантів була портова та критична інфраструктура. Обійшлося без людських жертв.

Читайте також: Х-22, «Калібри», «Онікси» та «шахеди»: Повітряні сили повідомили, що і скільки збили над Україною цієї ночі

Telegram Channel