Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
В Луцьку зросте вартість комунальної послуги

Підвищення майже на 10%.

Фото: ілюстративне / pershyj.com.

В Луцьку зросте вартість комунальної послуги

В обласному центрі Волині відкоригували тарифи на вивезення твердих побутових відходів

Вартість підвищиться у середньому на 9,5%. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. Про це повідомляють Волинські новини

Члени виконкому розглянули проєкт рішення про встановлення скоригованих тарифів на послуги, що надає Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс».

Як ідеться у пояснювальній записці, на час дії воєнного стану ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» змінило систему оподаткування, що призвело до змін у веденні бухгалтерського обліку та збільшення собівартості послуг, оскільки оприбуткування матеріалів та вартість отриманих послуг відображається з врахуванням сум ПДВ.

Відповідно виникла потреба здійснити коригування чинних тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надає ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Розрахунок скоригованих тарифів на послуги поводження з побутовими відходами здійснено відповідно до індексів зміни цін індивідуальної складової витрат (за якими відбулися зміни), встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

У середньому тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами, що надає автотранспорт комунального підприємства, підвищаться на 9,5%.

Нові тарифи діятимуть з 1 серпня, їх встановили на рік.

Читайте також: З бухгалтерки у керівники: в громаді на Волині нова староста.

Реклама Google

Telegram Channel