Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Волейбол: українські чоловіки таки вибороли «бронзу», а дівчата залишилися без медалей...

У «бронзовому» матчі волейболіст-велетень Юрій Семенюк (його зріст 210 см!) набрав 10 очок.

Фото із сайту volleyball.ua.

В заключному матчі турніру наші козаки перемогли команду Чилі з рахунком – 3:0

Усі три партії пройшли за переваги українських волейболістів і завершилися на їхню користь 25:21, 25:19 та 25:18.

Таким чином наша команда завершила турнір – Кубок претендентів із волейболу ФІВБ (FIVB Volleyball Challenger Cup) – на підсумковому 3-му місці, але, на жаль, не змогла пробитися до Ліги націй наступного сезону.

Склад збірної України у цьому поєдинку був таким: Ілля Ковальов (набрав 6 очок), Дмитро Терьоменко (10), Олег Синиця (1), Олег Плотницький (4), Юрій Семенюк (10), Василь Тупчій (12), Олександр Бойко ( ліберо) – стартовий. На заміну виходив Тимофій Полуян (7).

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки. Доха (Катар). 30 липня. Матч за 3-є місце: Чилі – Україна – 0:3 (21:25; 19:25; 18:25).

Трохи згодом у фіналі турніру зустрінуться збірні Катару та Туреччини, які визначать володаря путівки до Ліги націй.

А ось жіноча збірна України з волейболу програла матч за 3-тє місце в рамках Кубка претендентів, хоч і забила більше «голів».

Тож команда залишилась без медалей у дебютному виступі змагання.

Нагадаємо, що у півфіналі українки поступилися господаркам турніру – Франції – 0:3.

Кубок претенденток-2023. Лаваль (Франція). 30 липня. Матч за 3-тє місце. Україна – Колумбія – 1:3 (23:25; 25:12; 24:26; 22:25).