Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
 Президент України нагородив уродженку Ковельщини відзнакою «Заслужений лікар України»

Роботі в медичній сфері Наталія Матолінець присвятила більше 25 років життя.

Фото: kovel.media.

Президент України нагородив уродженку Ковельщини відзнакою «Заслужений лікар України»

Маючи в родині багато медиків, Наталія Матолінець ще з дитинства мріяла про професію лікаря та цілеспрямовано йшла до своєї мети

Днями заступниця медичного директора КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Наталія Матолінець отримала звання Заслуженого лікаря України. Про це повідомляє Ковель media.

У селі Поворськ Ковельського району її більше знають, як Наталію Хміль, доньку Василя Івановича та Клавдії Петрівни Хмілів, що багато років почергово очолювали місцеве СТзОВ «Колос», – повідомляє сьогодні Поворська сільська рада.

У 2001 році закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «лікувальна справа». Після проходження інтернатури з серпня 2003 року по теперішній час працює на базі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова лікарем-анестезіологом. З березня 2020 року очолила тут відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Наталія Матолінець – кандидат медичних наук, доцент, лікар-анестезіолог вищої категорії, автор 85 наукових та навчально-методичних праць. Роботі в медичній сфері присвятила більше 25 років життя.

Тож, без сумніву, з таким послужним списком вона у 46 років стала гідним кандидатом для отримання звання «Заслужений лікар України».

Нагороду вручив Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня медичного працівника.

В Указі глави держави від 25 липня 2023 року говориться, що нагорода вручається «за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги і рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня медичних працівників».

Читайте також: Засновник луцької дизайн-майстерні «Золота Стріла»: «Підприємці, які вчора замовляли у нас стенди та банери, нині просять військові шеврони».

Реклама Google

Telegram Channel