Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У Луцьку здорожчала послуга з вивезення сміття

Послуга в середньому зросла на 3 гривні 50 копійок для усіх категорій населення.

Фото Суспільне.

У Луцьку здорожчала послуга з вивезення сміття

У Луцькій громаді з 1 серпня діють нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів, яке здійснюють працівники «Луцькспецкомунтранс»

Як розповів Суспільному начальник відділу збуту послуг комунального підприємства Віктор Поліщук, послуга в середньому зросла на 3 гривні 50 копійок для усіх категорій населення.

Зі слів посадовця, вартість послуги зросла у зв'язку із переходом на спрощену систему оподаткування: «Підприємство повертає статус платника ПДВ. Через це відбулося коригування тарифу пропорційне до зміни оподаткування».

Для багатоквартирних будинків вивезення сміття за місяць буде вартувати 38,47 грн на одного мешканця, для індивідуальної забудови – 43,43.

Рішення про підняття вартості тарифу за вивіз сміття було прийняте під час виконкому Луцької міської ради 19 липня. Як розповів Суспільному директор департаменту економічної політики Борис Смаль – рішення законне і не було оскаржено жодним контролюючим органом.

Наразі підприємство має боржників. «Станом на 1 серпня 2023 року заборгованість населення за надані послуги з вивезення сміття становить орієнтовно 23 мільйони гривень», – каже Віктор Поліщук.

Як змінювалася вартість вивезення сміття у Луцьку

Востаннє тариф на вивезення сміття у Луцьку збільшувався в січні 2023 року. Також у платіжках тоді додалась плата за абонентське обслуговування, якої раніше в місті не запроваджували.

Перед цим тариф на вивіз сміття у Луцьку збільшували у листопаді 2021 року. Відповідне рішення ухвалили члени міськвиконкому. Тоді тариф підвищився на 60%.

У квітні 2023 року у Луцьку комунальники почали замінювати старі оцинковані контейнери для побутових відходів на нові пластикові. Роботи розпочали з 55-го мікрорайону обласного центру. Там встановили 38 нових баків.

Telegram Channel