Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
У Рівному відбудеться виставка фоторобіт загиблого Героя Максима Бурди з Ковеля

Максим народився 30 січня 1997 року.

Волинь-нова

У Рівному відбудеться виставка фоторобіт загиблого Героя Максима Бурди з Ковеля

Його позивний був «Фотограф»

У вівторок, 8 серпня, о 17:00 год у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, ЗД) відбудеться відкриття шостої воєнної фотовиставки «Небесний фотограф». Будуть представлені світлини солдата ЗСУ, фотографа та активіста міста Ковеля — Максима Бурди, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута, пише Рівне.Медіа.

До повномасштабної війни активно працював весільним фотографом, був співзасновником молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасником Молодіжної ради міста Ковеля, членом партії «Національний корпус», добровольцем ТрО Волинської області.

 

 24 лютого, у перший день повномасштабної війни, не задумуючись ні на хвилину, добровільно приєднався до лав Збройних Сил України, хоча був комісований через хворобу хребта, і міг творити далі, допомогаючи армії як волонтер. Уже в складі 3-Ї Окремої Штурмової Бригади Максим славився тим, що вправно керував БпЛА, філігранно наводив артилерію на ворога, завдяки чому було ліквідовано велику кількість росіян.

Символічним є його позивний «Фотограф», який він обрав для себе під чаc вступу до ЗСУ. Через свої світлини фіксував побут, навчання, портрети своїх побратимів, непрості емоції війни, перебуваючи під постійними обстрілами. У листопаді 2022 року Максим створив Телеграм-канал «Military photographer», присвячений воєнній фотографії. Своїми роботами надихав не одну тисячу людей.

 

 Збройні Сили України неодноразово публікували його роботи на своїх офіційних сторінках. Вже під час служби отримував безліч пропозицій щодо організацій персональних фотовиставок у різних містах України.

Після закінчення війни набільше хотів організувати фотовиставку воєнного фото за всі 11 місяців свого перебування на військовій службі. Давню мрію Максима вже вшосте здійснюють рідні, які будуть раді бачити кожного на офіційному відкритті фотовиставки.

Виставка буде працювати до 18 серпня.

Частина коштів з продажу фоторобіт, листівок, наліпок, худі та футболок буде перерахована до благодійного фонду «Янголи Азову».

Читайте також:  Небесний фотограф: у Ковелі відкрили фотовиставку загиблого Героя Максима Бурди.

На Волині презентували фотовиставку «Небесний фотограф» загиблого волинського захисника Максима Бурди

Telegram Channel