Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Два волинських університети – у ТОП-20 найбільш популярних серед вступників

Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Волинь-нова

Два волинських університети – у ТОП-20 найбільш популярних серед вступників

Перші два місця в рейтингу посіли львівські заклади вищої освіти

Луцький національний технічний університет опинився на 15-ому місці, цей навчальний заклад було подано 9351 заяв.

Волинський національний університет імені Лесі Українки за 16-ому місці – 9334 заяв.

Із ВНЗ Рівненщини найпопулярніший Національний університет водного господарства та природокористування, який у ТОП-100 полсів 26-у сходинку із 5872 заявами.

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 140 тисяч заяв від вступників.

У тому числі 720 792 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, завершено.

Цьогорічними лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, є два львівські заклади вищої освіти. Перше місце має Львівська політехніка, а на другій сходинці розташувався Львівський національний університет ім. Франка. 

Наступні три місця посіли столичні виші. Третя позиція – у Київського національного університету ім. Шевченка. Четверте місце має Київський політехнічний інститут ім. Сікорського, а пʼяте – Національний авіаційний університет.

Також до двадцятки лідерів за кількістю поданих заяв увійшли заклади вищої освіти Чернівців, Івано-Франківська, Харкова, Ужгорода, Дніпра та Луцька.

Реклама Google

Telegram Channel