Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
«З цим затягувати не можна»: мер міста на Волині пообіцяв навести лад на місцевому кладовищі

Волинь-нова

«З цим затягувати не можна»: мер міста на Волині пообіцяв навести лад на місцевому кладовищі

Передусім хочуть вирішити проблеми, які неодноразово порушували сім’ї загиблих Героїв

Міський голова Володимира провів з керівниками профільних підрозділів нараду щодо благоустрою Федорівського кладовища.

«Нині є потреба у встановленні 15 флагштоків, маємо намір вирішити це до 29 серпня.

На наступному тижні, згідно з укладеним договором, підрядник розпочне роботи з облаштування під’їзної дороги до кладовища, які включатимуть розширення, асфальтування, укладання бруківки. Доручив управлінню інфраструктури контролювати процес, адже хочеться, щоб цю дорогу, якою в останню путь проводжають померлих, була якісною, рівною, не створювала додаткових вібрацій.Про це пише Ігор Пальонка у фейсбуці.

Уже оприлюднено договір на виготовлення проєктно-кошторисної документації для встановлення відеоспостереження. Поставив завдання докласти усіх зусиль, щоб впоратись до 1 жовтня.

Усіх нас хвилює питання благоустрою території. На жаль, у встановлені на кладовищі баки для сміття люди скидають все підряд: зілля, вінки і залишки обриштувань, що ускладнює їх вивільнення. Отже, маємо напрацювати механізм роздільного розміщення габаритних відходів і, відповідно, інформування про це населення.

Окремим важливим для нас завданням бачу облаштування окремої дороги, яка вестиме до сектору № 25, де спочивають полеглі герої. Дав доручення напрацювати відповідні пропозиції, в тому числі і щодо огорожі, яка йтиме поруч».

Читайте також: У Луцьку проведуть благоустрій території обласного шпиталю МВС.

Реклама Google

Telegram Channel