Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
З Волині у прифронтову зону прибув трудовий десант – на підмогу Ковельському батальйону

На знак подяки члени Шацької ДФТГ одержали відзнаки від командира Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони

Фото 100 бригада тероборони Волині.

З Волині у прифронтову зону прибув трудовий десант – на підмогу Ковельському батальйону

Хлопці взялися за ремонт автівок тероборонівців

Про це повідомили у 100 Окремій бригаді тероборони.

«На підмогу Ковельському батальйону Волинської бригади тероборони на схід України прибув трудовий десант з добровольчого формування Шацької територіальної громади.

Фермер і різьбяр по дереву Володимир Адамович Ключук, староста Грабівського старостинства Шацької селищної ради Олександр Адамович Цвид та підприємець-перевізник Володимир Антонович Шум на 10 днів відклали свої справи (а декому й відпустку довелося брати!), прибули у прифронтову зону… і взялися за ремонт автівок ковельських тероборонівців!

 

 Адже на війні автівки ламаються разів у 150 частіше, ніж у звичайному житті – даються взнаки фронтові дороги та експлуатація техніки в умовах постійних обстрілів…

Жоден з нас не є професійним автослюсарем. Але кожному довелося поїздити на вантажівках – тож уявлення про цю справу маємо. Те що вміємо, те що можемо – робимо, – розповідає Володимир Шум.

 

 На знак подяки члени Шацької ДФТГ одержали відзнаки від командира Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони, підполковника Івана Кучейника:

– Це ще один яскравий приклад дієвості ДФТГ у Ковельському районі. Добровольчі формування працюють у нас аж ніяк не на папері. Вони постійно навчаються, тренуються, активно долучаються до допомоги нашому батальйону і нашій бригаді. З таким резервом на Волині нам тут, за понад тисячу кілометрів від рідних домівок, ніякий ворог не страшний!», - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Telegram Channel