Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
У путіна сказали, які території України хочуть взяти під контроль

пєсков з путіним.

Фото: Getty Images.

У путіна сказали, які території України хочуть взяти під контроль

Відомо, що у найближчому майбутньому росія продовжить війну

У кремлі вважають, що підстав для мирного договору з Україною у росії наразі немає.

Про це заявив прес-секретар президента рф Дмитро Пєсков американським журналістам із The New York Times, інформує УНІАН. За його словами, у найближчому майбутньому Росія продовжить агресивні дії проти України. 

Також журналісти спитали, чи хоче Москва контролювати якісь нові українські території, які не були окуповані російськими військами.

«Ні. Ми просто хочемо контролювати всі ті території, які тепер записані у нашій Конституції як наші», - стверджує Пєсков.

«Ні. Ми просто хочемо контролювати всі ті території, які тепер записані у нашій Конституції як наші», - стверджує Пєсков.

Він переконаний, що на виборах наступного року Путін не просто переможе, а й отримає дуже великий відсоток підтримки.

«Путіна буде переобрано наступного року, отримавши понад 90 відсотків голосів», — цитує його видання.

Війна в Україні - наслідки для Росії

Колишній прем’єр-міністр Росії Михайло Касьянов заявляв, що політичний вплив Путіна після початку війни в Україні суттєво зменшився і він неодмінно втратить владу протягом щонайбільше наступних півтора року. 

Російський опозиційний політик, соціолог і журналіст Ігор Яковенко пояснював, що якщо витягнути з кремлівського режиму Путіна, то він одразу ж розвалиться, а сама війна проти України - закінчиться.

Інший російський опозиціонер Ілля Пономарьов спрогнозував падіння путінського режиму внаслідок військової поразки в Україні. Він також вважає, що Путін може й не дожити до наступного року, коли будуть російські вибори.

Російський політолог Дмитро Орєшкін повідомляв, що вибори 2024 року, які готують у Росії, не мають жодного політичного сенсу, а їхні результати є передбачуваними.

Читайте також:Світові зірки одягнули футболки збірної України і забивали голи путіну (Відео)

Реклама Google

Telegram Channel