Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Сили оборони вдарили по мостах у Крим, в ISW прокоментували

Колони техніки не проїдуть.

Фото: УНН.

Сили оборони вдарили по мостах у Крим, в ISW прокоментували

Удари по мостах уздовж критично важливих російських наземних комунікацій є частиною української кампанії, спрямованої на створення умов для майбутніх контрнаступальних операцій

Сили оборони 6 серпня завдали удару по двох ключових автодорожніх мостах уздовж найважливіших наземних комунікацій росіян (GLOC), що з'єднують окуповані Крим та частину Херсонської області, внаслідок чого війська РФ перенаправили дорожній рух із коротких східних маршрутів на довші західні. . Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни у звіті ISW, передає УНН.

Російські джерела показали фото зі значними пошкодженнями мосту, і заявили, що українські удари частково зруйнували частину переправи.

Російські джерела стверджували, що ЗСУ використовували крилаті ракети Storm Shadow для завдання обох ударів, хоча експерти ISW ще не отримали підтверджень, що окупанти перехопили такі ракети.

Як повідомляє ТСН, у неділю, 6 серпня, внаслідок ракетного удару було пошкоджено міст через протоку, який зʼєднує окуповані Генічеськ та Арабатську стрілку. Це один із шляхом, який з'єднує Крим з материковою частиною України.

Головний колаборант окупованої Херсонщини, зрадник Володимир Сальдо повідомив, що ЗСУ випустили по мосту 12 ракет, девʼять із яких були збиті. За його даними, нібито також пошкоджений газопровід та поранений один місцевий житель.

Полковник ЗСУ Віктор Назаров підтвердив, що влучання по мосту через протоку Тонка, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою і опублікував відповідні фото. За його словами, головна мета — перерізати автомобільне за залізничне сполучення із Кримом.

Пізніше у ЗСУ підтвердили удари по Чонгарському та Генічеському автомобільному мостах. Про це повідомив СтратКом ЗСУ.

Читайте також: 

Реклама Google

Telegram Channel