Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Тисячу людей скинулися – і назбирали 33 мільйони на заставу для «Паші-Мерседеса»

І путіну руку колись жав. І тепер вийшов сухим із води?

Фото із сайту ukr.net.

Тисячу людей скинулися – і назбирали 33 мільйони на заставу для «Паші-Мерседеса»

Митрополит упц мп Павло вийшов з-під варти

Треба віддати належне митрополиту Павлу: коли на суді його запитали, чи хоче він бути обміняний у росію, він заявив, що він туди не збирається, хоч і вчився в москві, його Батьківщина – тут. Сподіваємось, що це було сказано щиро, а не на камери.

Так от: колишнього намісника Києво-Печерської лаври, митрополита української православної церкви Павла Лебедя випустили з-під варти. За нього внесли заставу у розмірі 33,3 млн гривень.

Про це у Telegram повідомив адвокат митрополита Микита Чекман.

Він нагадав, що Солом'янський районний суд Києва у липні змінив запобіжний захід митрополиту Павлу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою із правом на заставу.

На сайті української православної церкви оприлюднили реквізити, за якими збирали необхідну для застави суму. Заставу внесли близько 1000 парафіян, повідомив Чекман.

Адвокат також оприлюднив відео, в якому митрополит Павло подякував всім, хто долучився до внесення застави.

Митрополит упц мп Павло перебував у Слідчому ізоляторі з 14 липня.

Що відомо про справу проти колишнього намісника Києво-Печерської Лаври Павла

СБУ заявила про викриття нових фактів підривної діяльності проти України від митрополита упц Павла Лебедя. Настоятелю Києво-Печерської Лаври 13 липня оголосили нову підозру за двома статтями Кримінального кодексу: заперечення збройної агресії РФ і порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань, вчинене службовою особою повторно.

1 квітня СБУ вручила підозру наміснику Лаври та митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебедю) за двома статтями кримінального кодексу: розпалювання міжрелігійної ворожнечі (ст.161 ККУ) та поширення матеріалів, які виправдовують російську агресію (ст. 436-2 ККУ).

У СБУ уточнили, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди вірян інших конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них, а також робив заяви, котрі виправдовували чи заперечували дії країни-агресора.

Того ж дня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід колишньому намісникові Києво-Печерської лаври, митрополитові упц мп Павлу (Лебедю). Суд задовольнив клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт. Крім того митрополита зобов'язали носити електронний браслет. Згодом це рішення апелювали.

13 квітня митрополит Павло звернувся до Офісу омбудсмана щодо порушення права на свободу совісті, віросповідання та дискримінації.

29 травня митрополиту Павлу продовжили запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 1 липня. Після його знову продовжили на два місяці.

14 липня Митрополиту упц мп Павлу суд змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня або заставу у розмірі понад 33 мільйони гривень.

Читайте також: «Говорить Мар'яна, а соромно всім нам».

Реклама Google

Telegram Channel