Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Говорить Мар'яна,  а соромно всім нам

Народна депутатка України Мар’яна Безугла (ліворуч) від партії «Слуга народу» заявила, що Леся Гасиджак не може очолювати Музей Голодомору, бо... «занадто багато їсть!».

Волинь-нова

Говорить Мар'яна, а соромно всім нам

На жаль, аби стати депутатом, сьогодні не потрібно ніяких стандартів – ані освіти, ані політичної культури, ані виховання, ані такту, ані розуму

Щодня я намотую 10 тисяч кроків, попри те, що й досі не вирізала залізяки з ноги після перелому.

Влітку ще й маю щастя плавати в нашій чудовій річці.

На вихідних катаємося на велику.

Ніколи в житті не курила.

Люблю з подружками випити іноді по келиху просеко, важкого алкоголю ніколи не вживала, як і пива.

Майже не їм мʼяса, люблю овочі і фрукти, правда, від солодкого не можу відмовитися, але дуже себе обмежую. Тобто, з харчовою поведінкою і рухом все ок.

Але після народження третьої дитини ніяк не можу скинути ці зайві 10 кг, бо проблеми зі щитоподібною залозою і гормонотерапія.

Так, мені сумно дивитися на гарні костюми в шафі, але не роблю з цього трагедії.

Я часто критикую «слуг» й дошкуляю гострими виступами владі. Критикую за дії і бездіяльність, помилки і прорахунки.

Але ніколи в житті, ані в журналістському, ані в політиці, не дозволяла собі переходити на особистості. Знущатися з ваги, зовнішності чи віку людини, навіть коли в приватних розмовах хтось когось називає «бабою» чи «жирдяєм», перериваю це. Бо це табу.

Коли анонімні ТГ-канали Банкової пишуть про опозицію як про «товстих старушек», «жирних дідів» і т.д. – це характеризує інтелектуальний і моральний рівень обслуги Банкової і їх господарів. Та до сьогодні ейджизм, хейтерство мали анонімний характер.

Але зараз депутатка від «слуг», представниця комітету нацбезпеки дозволила собі публічне хейтерство в.о. директорки Музею Голодомору Лесі Гасиджак. На думку Безуглої, вага пані Лесі не відповідає стандартам, аби керувати цією установою. Також, на думку депутатки, ведучі новин і військові медики не можуть бути гладкими, бо мають відповідати стандартам. Це реально якийсь треш.

Військові медикині (не ті, яких влада тягає на ефіри і розкручує до наступних списків, – ті мовчать) вже відповіли пані Безуглій, що на фронті значення має тільки професійність і сміливість. Журналістки традиційно мовчать…

На жаль, аби стати депутатом, сьогодні не потрібно ніяких стандартів – ані освіти, ані політичної культури, ані виховання, ані такту, ані розуму.

Не збираюся цьому толерувати. Мені соромно бути в нинішньому парламенті, де депутати більшості втратили землю під ногами.

Закликаю керівництво ВР і партії «Слуга народу» публічно засудити висловлювання своєї спів­партійки. Серед наших виборців – багато жінок. Ми так важко долаємо всі ці гендерні стереотипи, як має виглядати жінка, аби мати право на карʼєру й успішну самореалізацію в професії, аби дозволити чиємусь дурному роту те все знецінювати.

Говорить Марʼяна, а соромно всім нам. 

Ірина ГЕРАЩЕНКО, народний депутат України, фракція «Європейська Солідарність».

Читайте також: «Волинянин за кілька годин знайшов 223 білі гриби! (Фото, відео)».

Реклама Google

Telegram Channel