Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Як підібрати ідеальну кавову машину?

Фото: siemens-home.

Як підібрати ідеальну кавову машину?

Сучасний ритм життя не залишає зайвого часу на розфасовування кави вручну, тому часто вибір полягає в тому, щоб купити якісну каву в кав'ярні або придбати пристрій для приготування кави самому. На ринку сьогодні представлені кавомашини різних типів, тому перед вибором кращої моделі для своєї кухні, варто більше дізнатися про кожен з варіантів.

Різновиди кавових машин

В каталогах магазинів можна знайти пристрої із назвами «кавоварка» та «кавовий апарат». Основна відмінність між ними полягає у рівні автоматизації процесу приготування кави. Кавова машина, на відміну від кавоварки, виконує весь процес – від помелу зерен до додавання молока в лате чи капучино. Кавоварки використовують готовий мелений продукт, який може бути насипним або завантаженим в спеціальні контейнери.

Капсульні

Багатьох приваблює ідея придбання недорогої кавоварки для дому, оскільки капсульні кавоварки коштують приблизно від 2000 до 5000 гривень і вважаються дуже зручними. Достатньо лише купити капсули та насолоджуватися свіжозвареним напоєм кожного ранку, не дбаючи особливо про догляд за апаратом та його очищення після приготування. Але не все так просто.

 

Справа в тому, що багато виробників спеціально роблять кавоварку сумісною лише з певними фірмовими капсулами та кавою. Кава, яка не входить до асортименту виробника, може бути непридатною для використання.

Ріжкові

Якщо ви любите експериментувати з різними видами кави, варто розглянути ріжкові моделі. Такі апарати є більш доступними у порівнянні зі звичайними багатофункціональними пристроями та дозволяють насолоджуватися напоями на основі еспресо. Проте ріжкова кавова машина не замінює повноцінну кавомашину, оскільки вимагає деякої участі людини під час помелу кавових зерен або завантаження вже мелених зерен, а також ріжка та його подальшого очищення.

Крапельні

Цей тип апаратів є найбільш доступним на ринку завдяки простій конструкції та обмеженому вибору напоїв. Але з іншого боку, ви можете приготувати до 2 літрів справжнього американо за один раз. Їх вартість зазвичай коливається від 500 до 3000 гривень, за винятком апаратів з повною автоматизацією.

 

Кавові машини з капучинатором

Багатофункціональних апаратів для приготування кави здатні все зробити самостійно. Купивши домашню кавову машину з капучинатором, ви зможете купувати зерна та за один натиск кнопки отримувати свіжозварений еспресо, американо, капучино чи лате. Капучинатор може бути автоматичним або ручним. У другому випадку ви самі додаєте молоко в спеціальний контейнер та збиваєте його парою, поки не отримаєте густу піну. З автоматичним капучинатором апарат впорається самостійно.

 

Якщо ви все ж таки зацікавилися покупкою якісних кавових машин, варто відвідати сайт одного з найвідоміших виробників таких пристроїв в світі - компанії Siemens. Інформацію щодо актуальних пропозицій та цін дізнаєтесь на сторінці www.siemens-home.bsh-group.com/ua/uk/.

 

Telegram Channel