Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Ендосфера – новий формат терапії для схуднення та підтяжки

Фото: lumenis.com.ua.

Ендосфера – новий формат терапії для схуднення та підтяжки

Корекція фігури у всі часи викликала питання, тому що є велика кількість інструментів та способів, кожен із яких показує свою ефективність. Але найчастіше процедура передбачає застосування спеціального інструменту, зокрема італійського апарату Endospheres therapy. Раніше він використовувався тільки в зарубіжних елітних клініках, але в центрі косметології та лазерної епіляції «Люменіс» кожен може скористатися послугою корекції саме цим інструментом.

Суть апаратного впливу на тому, щоб підвищити ефективність масажних впливів на тіло людини. Виводиться молочна кислота, усуваються застої крові, при цьому болючі відчуття виключені. З процедурою можна ознайомитись тут lumenis.com.ua, де також є рекомендації від фахівців та навіть фотографії для наочної оцінки процедури. Гарантується зниження ваги, корекція фігури, а також усунення целюліту.

Можливості нового апарату

З'явилося третє покоління апарату Endospheres, що гарантує ще найкращі результати. Також він має кілька переваг:

  • Зовнішній вигляд. Корпус оновлено зі зміною дизайну, а також є дисплей для вказівки на актуальну інформацію в режимі реального часу;

  • Датчики. Оснащення трьома інноваційними датчиками дозволить виявити найважливіші зони для впливу, підвищуючи ефективність процедури;

  • Сфери. Доступні три види рукояток: гелеві кульки для знеболювання, силіконові сфери для стадії функціональної дії, а також VD-TECH.

Це відмінний спосіб позбутися також больових відчуттів, позбутися набряків, а також почати боротьбу із зайвою вагою і целюлітом зокрема. Ефективність процедури буде помітна з перших днів.

Ендосфера при вагітності

У період вагітності та лактації дана процедура протипоказана, як і при інфекційних та вірусних захворюваннях, шкірних хворобах, при онкології та у процесі прийому антикоагулянтів. Але після вагітності ця процедура є відмінним способом позбутися негативних наслідків, позбавляючи себе в'ялості шкіри, надмірної ваги, венозного застою та інших проблем.

Ендосфера є самодостатньою процедурою і додатково прийом будь-яких препаратів не потрібен. За бажання можна покращити ефект шляхом фізичної активності, а також за допомогою дієти. При проходженні процедури на день потрібно вживати щонайменше 1,5-2 літри води. Вплив можливий як на всі ділянки тіла, так і на обличчя або окремі ділянки залежно від локалізації проблеми. В будь-якому разі лікарі проконсультують та дадуть свої рекомендації.

Telegram Channel