Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У чотирьох навчальних закладах Волині збудують укриття за кошти державної субвенції

Фото ілюстративне / shotam.info.

У чотирьох навчальних закладах Волині збудують укриття за кошти державної субвенції

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко взяв участь у селекторній нараді, що відбулася під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби

Серед питань, що обговорювали – безпека освітнього навчального середовища та початок нового навчального року. Насамперед, мова йде про укриття. Зараз на Волині їх обстежують та приводять до стану готовності.

«Слід зазначити, що у 436-ти закладах загальної середньої освіти області є укриття, – зазначив Юрій Погуляйко. – Тож, аби облаштувати безпечні умови навчання у школах Волині із державного бюджету передбачено 47 млн гривень. Кошти відповідно до умов розподілу спрямовуються у чотири заклади: Рованцівський ліцей, ліцей №1 м. Ковеля, Ківерцівський ліцей №2 та Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою».

Там уже розпочато підготовчі роботи з будівництва нових захисних споруд. Освоєння коштів здійснюється на умовах співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 46% від вартості проектів, йдеться на сайті Волинської ОВА.

Читайте також: У Луцьку нарешті добудують школу №13.

Telegram Channel