Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
У Луцьку нарешті добудують школу №13

Відбулася позачергова 49-та сесія Луцької міської ради.

Фото: lutskrada.gov.ua.

У Луцьку нарешті добудують школу №13

Сьогодні, 10 серпня, депутати Луцької міської ради на позачерговій сесії внесли зміни до бюджету громади

Обранці громади одноголосно підтримали пропозицію міського голови Ігоря Поліщука щодо виділення 1 100 000 грн на завершення ремонту у територіальному центрі соціального обслуговування та спрямувати кошти 3 000 000 грн на Херсонщину для ліквідації наслідків підриву дамби Новокаховської ГЕС (йдеться про село Благодатівка Калинівської селищної територіальної громади).

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Також депутати виділили кошти на придбання модульної будівлі контейнерного типу для перебування осіб без постійного місця проживання — 900 000 грн. На реконструкцію мереж газопостачання при закритті підвальних котелень з виготовленням ПКД передбачили 2 500 000 грн. На реалізацію інвестиційних проєктів обранці громади спрямували 261 088 050 грн.

Підтримали обранці громади й два земельних питання щодо земельної ділянки на вулиці Чернишевського, 29. Міський голова Ігор Поліщук повідомив, що зараз завершується актуалізація проєктно-кошторисної документації на добудову школи №13.

«Ми виграли грант і наші європейські партнери наполягають на тому, щоб будівництво школи розпочати якнайшвидше. Незабаром завершиться актуалізація проєктно-кошторисної документації, саме — внесення змін щодо безпеки, наявності необхідної кількості укриттів та інших моментів. Нам необхідно буде цю проєктно-кошторисну документацію подавати на експертизу. Тому мають бути узгоджені всі земельні питання», - наголосив міський голова.

Таким чином управління капітального будівництва Луцької міської ради отримало право на реконструкцію будівлю школи №13, що на вулиці Чернишевського, 29.

Також  на реалізацію Програми заходів територіальної оборони міської територіальної громади на 2022-2024 роки депутати передбачили 500 000 гривень.

Читайте також: Виручені кошти передадуть волонтеру: у місті на Волині відбудеться франкіана.

Реклама Google

Telegram Channel