Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Воїн приєднався до лав Небесного Легіону: на Волині в останню дорогу провели командира з 100-ї бригади

Безмежна вдячність за силу, відвагу, щире серце, за мир і спокій кожного з нас!

Фото: facebook.com.

Воїн приєднався до лав Небесного Легіону: на Волині в останню дорогу провели командира з 100-ї бригади

У Маневичах попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Шабатом

Сьогодні домовину з тілом командира стрілецького взводу 100-ої окремої бригади територіальної оборони, 57-річного капітана Шабата Юрія Івановича навколішки, схиливши голови у пошані, зустрічали мешканці громади.

Про це повідомляє Маневицька Селищна Рада.

Щоб віддати шану та провести в останню дорогу до рідного дому прийшли рідні, друзі, колеги, представники влади, військові, небайдужі маневичани та жителі навколишніх сіл. Він все своє життя присвятив медицині та допомозі людям, його двоє синів також обрали фах лікаря. Юрій Іванович у перші дні повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.

Ніколи не боявся труднощів, разом зі своїми бійцями мужньо захищав рідну землю від російського загарбника. 10 серпня 2023 року під час виконання військового обов’язку на території Донецької області життєва дорога українського захисника обірвалася. Чин похорону за упокій душі звершили у Храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії селища Маневичі священики Православної Церкви України на чолі з благочинним Маневицької округи протоієреєм Андрієм Закидальським.

Поховали відважного бійця з почестями на місцевому кладовищі. Уся Маневицька громада у скорботі. 

Вічна пам’ять воїну! 

Читайте також: У громаді на Волині облаштовують Алею Слави загиблих Героїв (Фото).

Telegram Channel