Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Буде щось грандіозне: музей у Луцьку готує виставку 500 арт-об’єктів до свого 5-річчя

«Космогонія сенсів» — це прояв творчого єднання українських митців, їхня рефлексія на події сьогодення.

Фото Музею Корсаків.

Буде щось грандіозне: музей у Луцьку готує виставку 500 арт-об’єктів до свого 5-річчя

Відбувається монтаж проєкту «Космогонія сенсів» у Музеї Корсаків (Фото)

Відкриття відбудеться 24 серпня о 18:00 в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Саме в цей день музей відзначатиме своє 5-річчя, інформують в Музеї.

 

 Понад 500 арт-об’єктів від 300 українських художників відібрали для участі в проєкті за результатами всеукраїнського опен-колу. Він тривав з 23 березня по 1 травня 2023 року і зібрав понад 500 учасників.

Прагнення зрозуміти всесвіт та себе в ньому є головним каталізатором розвитку. Щоб верифікувати цю гіпотезу та зробити ще один крок вперед у майбутнє, музей започаткував арт-проєкт «Космогонія сенсів».

 

 Під час війни та боротьби за незалежність відчуття єдності, культурної ідентичності та мистецької сили стають особливо важливими для будь-якої нації. Коли кожен день є випробуванням для національного духу, виставка «Космогонія сенсів» — це прояв творчого єднання українських митців, їхня рефлексія на події сьогодення, пошук нових значень.

 

 «Космогонія сенсів» є частиною мистецького проєкту «Космогонія», що триває з листопада 2022 року і передбачає створення художником Петром Антипом найбільшої картини у світі площею 2000 квадратних метрів.

Куратори проєкту: Віктор Корсак, Олесь Томах.

Координаторка проєкту: Катерина Михайлюк.

Запрошуємо вас відвідати цю подію!

 
 

 

Реклама Google

Telegram Channel