Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Холодна зброя і не тільки: волинські митники виявили «зайвий» вантаж

Під час огляду встановлено повну або часткову відсутність одних позицій, натомість виявлено незазначений у товаросупровідних документах вантаж.

Фото: facebook.com.

Холодна зброя і не тільки: волинські митники виявили «зайвий» вантаж

Відповідальність буде нести водій мікроавтобуса

Через митний пост «Устилуг» група волинських «закупчан» намагалась приховано ввезти 32 предмети, які мають ознаки холодної зброї.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Водій мікроавтобуса заявив, що під час завантаження не мав часу контролювати достовірність виписаних на польському складі документів. 

Волинські митники звернули увагу на багаж мікроавтобуса, що в»їжджав в Україну. Для проходження контролю кожен з пасажирів подав документи з переліком закупленого у Польщі спецодягу чи спецвзуття у стилі мілітарі. Посадові особи управління боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил ретельно звірили заявлений товар із фактично наявним. Під час огляду встановлено повну або часткову відсутність одних позицій, натомість виявлено незазначений у товаросупровідних документах вантаж.

Серед усього - 32 ножі з рукояткою та піхвами торгової марки «MIL ТЕС», що мають ознаки холодної зброї, їх вилучили на експертизу. До Нацполції скероване повідомлення про злочин, попередньо кваліфікований за ознаками ст. 263 Кримінального кодексу «незаконне поводження зі зброєю».

Крім ножів, «зайвими» у багажі виявились ще понад 2 сотні одиниць спецодягу чи спецвзуття вартістю майже 300 тис грн. Їх теж тимчасово вилучили на склад митниці.

Відповідно до ст. 483 Митного кодексу, подання митному органу неправдивих відомостей про товар тягне за собою штраф в розмірі 100 відсотків вартості предметів порушення з їх конфіскацією. Після завершення провадження остаточне рішення у справі прийматиме суд.

Читайте також: В Рівному екскеруюча банком в змові з касиром «нагріли руки» на понад чверть мільйона доларів.

Telegram Channel