Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Після затримання путін катував його розпеченою праскою?

«Я тебе нагородив, я тебе і...».

Фото із сайту images.com.

Після затримання путін катував його розпеченою праскою?

Затримано генерала Сергія Суровікіна. Наступний буде Євген Прихожин?

Диктатор володимир путін звільнив з посади командувача повітряно-космічними силами рф генерала Сергія Суровікіна, якого, за даними ЗМІ, затримала контррозвідка у зв'язку із заколотом Євгена Пригожина.

Про це інформує «Українська правда» з посиланням на російські видання видання Meduza, «Радіо Свобода», «РБК».

Як стверджує журналіст – колишній головред «Эха Москвы» Олексій Венедиктов – в указі також ідеться, що Суровікіна залишать у розпорядженні міноборони росії. Офіційно такий указ не публікувався.

Джерело «РБК» підтвердило інформацію про звільнення Суровікіна. «Генерал армії Сергій Суровікін звільнений із займаної посади у зв'язку з переходом на іншу роботу і перебуває в розпорядженні (Міноборони)... Наразі він у короткостроковій відпустці», – уточнило одне з джерел.

Суровікін очолив командування повітряно-космічними силами рф із 31 жовтня 2017 року. У жовтні 2022-го – січні 2023 року він командував об'єднаним угрупованням російських військ в Україні, з 11 січня 2023 року обіймав посаду заступника командувача.

Під час заколоту ПВК Вагнера 23 – 24 червня 2023 року Суровікін записав відеозвернення до найманців із закликом повернутися в місця дислокації. Після цього він не з'являвся в публічному полі.

13 липня видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела повідомляло, що російська спецслужба затримала щонайменше 13 високопоставлених військових, у тому числі генерала Сергія Суровікіна, у зв’язку з заколотом Євгена Пригожина; 15 офіцерів відсторонили або звільнили.

Читайте також: «А де поділися нардепи з Волині Палиця та Івахів?».

Telegram Channel