Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Портативна зарядна станція – ефективний рятівник за відсутності електрики

Фото: foxtrot.com.ua.

Портативна зарядна станція – ефективний рятівник за відсутності електрики

За тривалої відсутності електроенергії або за неможливості скористатися розетками доводиться шукати альтернативні джерела енергії. З їхньою допомогою вдасться живити потрібні прилади, зарядити телефон, ноутбук чи планшет. Такими джерелами енергії є портативні зарядні станції, які стали актуальними для рибалок, мисливців, мандрівників та тих, у кого часто вдома вимикають світло.

Такі пристрої нагадують класичні повербанки, але зі збільшеною ємністю та розширеним функціоналом. Ґрунтуючись на нашому власному досвіді та виборі пристрою тут https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/lvov/portativnye-zaryadnye-stancii.html, стало зрозуміло, що кращого альтернативного рішення немає. Різноманітність зарядних станцій дозволить знайти ідеальний варіант під свій запит, враховуючи кількість приладів, що підключаються, і особливості їх зарядки.

Переваги станцій

Вони розглядаються як резервне джерело енергії в екстремальних ситуаціях або за відключення електрики. Варто розглянути основні переваги та плюси:

  • мобільність (вага більшості моделей не досягає понад 5 кг, тому станції можна брати із собою у подорож та поїздки);
  • захист (є вбудовані контролери для захисту від підвищеної або зниженої напруги, що робить підключення електроприладів безпечним);
  • збільшена ємність (станції дозволять одночасно заряджати кілька різних пристроїв, гарантуючи комфортні умови відновлення заряду).

Через високу потужність станцію можна використовувати для роботи газового котла, комп'ютера, телевізора, холодильника та інших важливих пристроїв. Можливості станції можуть розширюватись, якщо придбати пристрої з розширеним функціоналом.

Критерії та правила вибору

Потужність – ключовий параметр, який визначає, яке навантаження може витримати станція. Серед пропозицій є варіанти від 300 до 3000 Ватт. Заздалегідь потрібно оцінити параметри потужності техніки, що підключається, щоб розрахувати потужність зарядної станції.

Показник ємності вимірюється в Wh і показує, як довго станція буде віддавати живлення. Мінімум для заряджання – це 200 Wh. Батареї на 500-1000 Wh застосовуються у випадках живлення газових котлів та холодильників. Також є моделі на 3000-6000 Wh для роботи на промислових та виробничих об'єктах.

Кількість вхідних портів підбирається з урахуванням того, скільки приладів планується підключати. Спосіб зарядки також оцінюється, адже крім зарядки від мережі є варіант відновлення заряду від автомобіля та сонячної батареї.

Telegram Channel