Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Все для безпеки дітей: в навчальному закладі на Волині відремонтують протирадіаційне укриття

Було прийнято рішення робити гідроізляцію частини цоколя будівлі.

Фото: facebook.com.

Все для безпеки дітей: в навчальному закладі на Волині відремонтують протирадіаційне укриття

В умовах широкомасштабної війни РФ проти України постало нагальне питання створення та утримання в належному стані у закладах освіти захисних споруд та укриттів

Головною передумовою початку навчального року на даний час є безпека та збереження життя учасників освітнього процесу.

З метою належної підготовки до нового 2023/2024 навчального року в опорному закладі загальної середньої освіти «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» розпочато роботи з гідроізоляції цокольної частини протирадіаційного укриття.

Про це повідомляє Торчинська громада.

В минулому році були виконані ремонтні роботи даного укриття: облаштовано кімнати для навчання, туалетні кімнати, проведено водопостачання та водовідведення, виконані роботи з електропостачання тощо.

Але великою проблемою було відсутність гідроізоляції цокольної частини укриття. Через це укриття постійно підтоплювало грунтовими та дощовими водами.

Тобу було прийнято рішення робити гідроізляцію частини цоколя будівлі. Іншим шляхом цю проблему вирішити не вдасться.

Гідроізоляцію захисних споруд цивільного захисту влаштовують для захисту споруд та їхніх конструкцій від руйнівного впливу води, а також для забезпечення нормальної експлуатації інженерно-технічного обладнання та для підтримки необхідного температурно-вологісного режиму цих споруд.

Читайте також: У селищі на Волині в укриттях встановили електронні замки.

Telegram Channel