Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Чому приватний будинок для літніх людей «Перлина» у Києві — найкращий варіант у регіоні Київська область?

Фото: zhemchuzhina.com.ua.

Чому приватний будинок для літніх людей «Перлина» у Києві — найкращий варіант у регіоні Київська область?

Багато українських родин мріють забезпечити своїм дорогим людям похилого віку найкращі умови проживання. Це бажання цілком зрозуміле, адже наші батьки та матері, старші брати і сестри, бабусі та дідусі довгі роки працювали на благо своєї рідні. І тепер вони заслужили гідний відпочинок із невинними простими розвагами, які роблять їх по-справжньому щасливими. Але потрібно зробити правильний вибір установи. І дозвольте вам у цьому допомогти!

Чому приватний будинок для людей похилого віку «Перлина» (Київ) — це найкращий варіант у регіоні Київська область? Відповісти на це питання зовсім нескладно. Найнижча ціна за місячне розміщення та обслуговування тут поєднуються з високою кваліфікацією персоналу, який виконує догляд за літніми громадянами та громадянками, лежачими хворими, інвалідами, пацієнтами після хірургічного лікування, після травм і переломів. Вартість послуг невисока і доступна більшості сімей — це корпоративний принцип компанії, яка дійсно прагне допомогти людям, а не просто реалізувати комерційний проєкт.

Переваги, які гарантує приватний будинок для людей похилого віку

  • Для гостей пансіонату доступна цілодобова допомога кваліфікованого персоналу (няні, доглядальниці, медсестри) в усьому. Комфортні умови та дозвілля організовані так, щоб нікому не було сумно чи самотньо, щоб ніхто не залишався осторонь розважальних заходів.

  • Люди з особливими потребами, які досягли поважного віку, і гості з обмеженими можливостями перебувають під безперервним медичним контролем. Молодший медичний персонал ні на мить не залишає без нагляду своїх підопічних. Усі призначення лікарів виконуються неухильно.

  • Харчування надається 5 разів на день. Дієтичні сорти риби і м'яса, овочі та фрукти, цільнозерновий хліб, бобові культури та корисні крупи підтримують сили рідних стареньких. При цьому раціон не тільки корисний — усі страви дуже смачні й готуються виключно зі свіжих продуктів.

  • Особиста гігієна пожильців підтримується зусиллями нянь та доглядальниць. Вони також допомагають пересуватися всередині будівлі на процедури, в душ і туалет, на аналізи, діагностику, в трапезну залу і на культурні заходи.  Прогулянки на свіжому повітрі також доступні всім гостям — у цьому персоналу допомагають милиці, ходунки, інвалідні візки.

  • Лікувальний масаж, фізіотерапія, фізкультура й гімнастика, які виконуються силами та під наглядом лікарів-реабілітологів, фізіотерапевтів і масажистів, підтримують фізичну активність, нормальний кровообіг, функції опорно-рухового апарату.

Емоційний стан усіх гостей дуже позитивний, що можливо завдяки душевному спілкуванню в колі однолітків. Настільні ігри, гуртки за інтересами (в'язання, малювання, рукоділля), перегляд телевізійних програм і кінофільмів підтримують оптимізм, мовленнєві функції та когнітивні можливості літніх українців та українок.

Telegram Channel