Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Розповіли, про що буде перший урок у волинських школярів

Фото Волинської ОВА.

Розповіли, про що буде перший урок у волинських школярів

Він буде присвячений ментальному здоров’ю

Всі ми з нетерпінням чекаємо початку нового навчального року. Але в умовах війни, все частіше нас накривають тривожні думки, ми відчуваємо страх та неспокій. Та найскладніше – нашим дітям. Тому перший урок у школах країни буде присвячений саме підтримці ментального здоров’я дітей.

Зокрема, Міністерство освіти та науки України спільно з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я #Тияк? Розробили урок на тему «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!». Його проведуть психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних для учнів 1-11 класів. Фахівці максимально доступно розкажуть дітям, як працюють наші емоції, покажуть прості вправи для заспокоєння у стресових ситуаціях, підкажуть, як подолати страхи й тривожність, пов’язані з початком навчального року, повідомлено на сайті Волинської ОВА.

Сценарії та матеріали окремих уроків для 1-6 та 7-11 класів також містять практичну інформацію для вчителів, батьків чи опікунів, яка допоможе підтримати дітей впродовж року. А ще — різноманітні ресурси з вправами й техніками психологічної самодопомоги, посилання на групи підтримки для освітян та онлайн-курси про вчителювання у час кризи.

Трансляція уроку відбудеться 1 вересня о 9:00 на «MEGOGO Освіта». Тож кожен охочий зможе приєднатися до розмови про роль ментального здоров’я, вміння піклуватися про себе та близьких.

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я #Тияк? створена за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Читайте також: Стало відомо, в якому форматі навчатимуться волинські школярі.

Telegram Channel