Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
До Білорусі доставлені перші ядерні боєголовки

Ядерну зброю до Білорусі доставили кілька днів тому.

Фото Главком.

До Білорусі доставлені перші ядерні боєголовки

Головний розвідник України Кирило Буданов назвав використання ядерної зброї з території Білорусі «великою геополітичною грою»

Декілька днів тому до Білорусі були доставлені перші ядерні боєголовки. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю Наталії Мосейчук, пише «Главком».

За словами Буданова, ядерна зброя і Білорусі – це засіб ядерного стримування і засіб підвищення ставок.

«До речі, стосовно ядерної зброї Білорусі, буквально кілька днів тому перші боєголовки були доставлені. До того проводились масштабні тренування з ядерними імітаторами. Я читав оригінали документів за результатами тренувань. Досить негарні для Білорусі документи. Російське 12 головне управління, це управління, яке відповідає за саме ці засоби, написало, що за результатами тренувань з ядерними імітаторами для системи Іскандер, які в невеликій кількості є в білорусі, було визнано повну неготовність білорусі до експлуатації застосування подібного озброєння. Разом з тим, білоруси показали максимально високий результат у володінні технікою типу «Точка У», – додав він.

Крім того, головний розвідник країни пояснить, чому вважає використання  ядерної зброї з території Білорусі «великою геополітичною грою». «Це засіб ядерного стримування і засіб підвищення ставок», – заявив Буданов.

Нагадаємо, раніше представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що розміщення Росією тактичної ядерної зброї у Білорусі у плані безпеки для України нічого не змінює. Вона може виступати додатковим інструментом для шантажу.

Telegram Channel