Курси НБУ $ 41.50 € 46.45
Високочастотний коагулятор для професійної медицини та ветеринарії

Фото: nadiya-4.com.

Високочастотний коагулятор для професійної медицини та ветеринарії

Високочастотний коагулятор для професійної медицини та ветеринарії

Високочастотний електрохірургічний апарат, який ще називають коагулятор, використовується у класичній медицині та ветеринарії під час виконання хірургічних втручань.Струм високої частоти здатен розрізати м’які тканини та судини. Завдяки температурній денатурації білка краї розрізу виходять «чистими», спаюються, кров не потрапляє в зону операції, що суттєво полегшує роботу хірурга.

Коагулятор Надія 4 застосовують:

  • для видалення доброякісних новоутворень, коли важливо максимально зберегти здорову тканину органа;

  • у дерматології, щоб зменшити косметичні наслідки (шрами, рубці);

  • у разі обмежень на анестезію через супутні захворювання чи загальне ослаблення організму;

  • у ветеринарії, тому що під час процедури мінімізоване відчуття дискомфорту;

  • під час тонких втручань — у нейрохірургії, гінекології, хірургії печінки для швидкої зупинки кровотечі.

Як працює електрохірургічний коагулятор

Розрізняють два види впливу за конструкцією електродів: монополярна коагуляція та біполярна. 

Під час монополярної струм проходить від активного електрода-стрижня через тканини до пасивного електрода у вигляді пластини. Особливості цього методу — можливість маніпуляцій у глибоких порожнинах, ефективна зупинка навіть сильної кровотечі. Його також застосовують для видалення поліпів і папілом. Ці коагулятори НАДІЯ-4 бувають контактні й безконтактні, а робоча потужність апаратів — від 50 до 350 Вт.

Під час біполярної коагуляції хірургічний інструмент має вигляд пінцета, у якому лапки — це активний і пасивний електроди. Робоча потужність при цьому мінімальна — до 0,1 Вт. Метод використовують для роботи із судинами різної величини, в урології, кардіології, артроскопії, з можливістю роботи в рідині.

Лінійка високочастотних коагуляторів НАДІЯ-4 представлена апаратами, які забезпечують можливість різання і коагуляції, а також роботу двома вказаними вище методами, залежно від завдання лікаря. Прилади прості в освоєнні й експлуатації, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом із сенсорним або кнопковим управлінням. Апарат Надія 4 занесений до Держреєстру МОЗ.

 

 Переваги ЕХВЧ

Попри те, що електрохірургічні високочастотні апарати призначені для застосування в умовах клінік, вони менш вимогливі до спеціального обладнання приміщень, ніж лазерні інструменти, до того ж набагато дешевші та простіші в експлуатації. Електрохірургічний апарат має широкий набір монополярних і біполярних змінних інструментів — для гінекології, отоларингології, косметичних операцій, електрод-ножі й затискачі.

Реклама Google

Telegram Channel