Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Працюють і діти, і дорослі: волонтери з Луцька збирають сухпайки для захисників України (Відео)

Головне — щоденна клопітка праця аж до перемоги!

Фото: suspilne.media.

Працюють і діти, і дорослі: волонтери з Луцька збирають сухпайки для захисників України (Відео)

Понад 42 тисячі коробок сухпайків для військових виготовили за час повномасштабної війни волонтери проєкту «Волинський сухпайок»

З слів координаторки проєкту Мирослави Козань, у сухпайок входять консерви, суп швидкого приготування, галети, чай, кава, згущене молоко, цукор, шоколад. Також тут – вологі серветки, таблетки знезараження води, сірники, сухий спирт і підставка для приготування їжі.

Про це пише Суспільне.

«У цьому пайку – одноденний раціон бійця на передовій. В основному вони для спецпідрозділів військових: розвідників, снайперів, які ідуть на завдання штурмові», – розповідає волонтерка.

Пайки почали збирати ще з 2014 року. Мирослава Козань говорить, що з того часу і до початку повномасштабної війни на фронт відправи сім тисяч коробок допомоги з волинським сухпайком.

Готові пакетики з горіхово-фруктовими сумішами передають волонтерам працівники Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді. Керівниця гуртків Інна Кравчук каже, що понад рік збирають пакети сухофруктів та горіхів для захисників України, пакуванням займаються у вільний від роботи час, в обідню перерву чи ввечері.

Працівниця Центру національно-патріотичного виховання Наталія Літковець говорить, що влітку пакуванням енергетичних сумішей займаються дорослі волонтери, а під час навчального року запрошують до справи й дітей-гуртківців.

Наталія Літковець говорить, що кількість розфасованої допомоги не важать та статистику не ведуть. Додає, що головне щоденна клопітка праця аж до перемоги.

Читайте також: На Волині стає більше ідеальних доріг.

Telegram Channel