Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
«Жінки, мир, безпека»: на Волині підписали меморандум про співпрацю

Наступним кроком стане створення місцевого плану дій на виконання резолюції «Жінки, мир, безпека», що відповідатиме потребам Володимир-Волинської громади.

Фото: facebook.com.

«Жінки, мир, безпека»: на Волині підписали меморандум про співпрацю

5 вересня міський голова Ігор Пальонка підписав меморандум про партнерство та співпрацю між ГО «Гендерний креативний простір» та Володимир-Волинською міською територіальною громадою з головою правління даної організації та керівницею проєкту «Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325» Галиною Єрко

У межах реалізації проєкту планується проведення воркшопів (офлайн та онлайн), регіональних адвокаційних зустрічей-навчань, мережувальних заходів тощо.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Метою та предметом меморандуму є об’єднання зусиль та співпраця у межах проєкту «Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325», який реалізується громадською організацією «Гендерний креативний простір» та Коаліцією Волинь 1325 завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Жінки. Мир.Безпека: створюємо місцеві рішення разом», що впроваджується Українським Жіночим Фондом за такими напрямами:

  • посилення інституційного потенціалу органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та місцевих організацій, насамперед тих, які представляють інтереси вразливих груп жінок і дівчат;
  • покращення рівня співпраці жіночих організацій в Україні;
  • підвищення ефективності громадських організацій у забезпеченні потреб вразливих груп жінок і дівчат;
  • сприяння впровадженню локального плану заходів з реалізації Національного та обласного Плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»;
  • посилення участі жінок в економічному відновленні України;
  • акумулювання сил для своєчасного реагування на нові виклики;
  • участь членкинь громадської організації у зустрічах щодо обговорення й удосконалення документів громад, гендерної чутливості послуг для жінок-ВПО, зокрема місцевих планів дій Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

Нагадаємо, що наша громада стала учасницею проєкту на підтримку резолюції РБ ООН 1325, що триватиме до грудня 2023 року. Наступним кроком стане створення місцевого плану дій на виконання резолюції «Жінки, мир, безпека», що відповідатиме потребам Володимир-Волинської громади. План дій охоплюватиме такі важливі питання як протидія насильству, створення інклюзивного середовища, інтеграція ВПО, реабілітація військових тощо.

Читайте також: Працюють і діти, і дорослі: волонтери з Луцька збирають сухпайки для захисників України (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel