Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
«ЄС» вносить законопроєкт про негайне декларування радників ОП – Ірина Геращенко

Ірина Геращенко.

Фото Європейська солідарність.

«ЄС» вносить законопроєкт про негайне декларування радників ОП – Ірина Геращенко

Франція «Європейська Солідарність» вносить законопроєкт про негайне декларування радників Офісу президента. Про це на своєму телеграм-каналі повідомила співголова фракції Ірина Геращенко

«Зеленський очікувано наклав вето на закон про закриті декларації. Це – реакція на протест суспільства, на петицію, на опитування, де майже 80% українців чітко усвідомлюють, що саме Банкова відповідає за корупцію, вона сформувала списки «слуг» у ВР і визначила міністрів», – зазначає депутатка.

«Нагадую, саме «слуги» проголосували за закриті реєстри. Суспільство не сприйняло цього. Особливо на фоні всіх скандалів про нові машини і будинки на Печерську вчорашніх ноунеймів, які за 4 роки стали майже олігархами», – констатує Геращенко.

«Шкода, що Зеленський нічого не сказав про необхідність декларування радників ОП, які сьогодні керують країною, нахабно втручаються в роботу місцевого самоврядування, дають вказівки силовикам і судам, впроваджують політичну цензуру, беруть участь в закритих зустрічах з державною таємницею й ні за що не відповідають», – зауважує співголова фракції.

«ЄС» вносить законопроєкт про негайне декларування радників ОП. Якщо треба посилити це петицією – зробимо!», – пише Геращенко.

Реклама Google

Telegram Channel