![Із санвузлом для людей з особливими потребами: на Волині відкрили ще один Дія.Центр](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/k7/6e6zlx-p4shbc5xswwgtqnjr2diqgzwd4elkk7s.jpg)
В Дія.Центрі можна отримати 238 адміністративних послуг.
Із санвузлом для людей з особливими потребами: на Волині відкрили ще один Дія.Центр
Відтепер майже чотири тисячі мешканців Литовезької громади зможуть отримати державні послуги та консультації у модернізованому центрі надання адміністративних послуг
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
«Зокрема, сьогодні у селі Литовеж Володимирського району відкрили Дія.Центр.
У ЦНАПі обладнане місце для самообслуговування, зона очікування, конференц-зал, дитячий куточок, кімната персоналу, робочі місця для працівників, місце, де можна оцінити якість обслуговування. Тут можна отримати 238 адміністративних послуг.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/o4/4cnsxz-0x0-1280x960-7ku3k4733elj3j4kkrq75yyqxb6afo4i.jpg)
Важливою умовою відкриття Дія.Центру є дотримання вимог безбар’єрності та доступності усіх категорій населення. Тому для людей з особливими потребами передбачений окремий санвузол, пандус, інформаційні та навігаційні таблички з шрифтом Брайля.
Крім того, громадою підписана угода з Українським товариством глухих (УТОГ) про надання послуг з перекладу жестовою мовою 24/7.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/n4/j54beq-0x0-960x720-iyr4p55o2izw2rpsskd4z5o2m77ldn4u.jpg)
Зазначу, що центр вдалося модернізували за кошти субвенції з державного бюджету. Дякую кожному, хто долучився до створення центру та впевнений, що далі більше.
До слова, в області вже функціонують 45 ЦНАПів. На черзі відкриття ще дев’яти», - зазначив Юрій Погуляйко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)