Курси НБУ $ 38.34 € 41.60
До школи швидко і з комфортом: громада на Волині отримала новий шкільний автобус

Автобус придбали за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету.

Фото: facebook.com.

До школи швидко і з комфортом: громада на Волині отримала новий шкільний автобус

Гімназії села Хорлупи Підгайцівської громади передали новий шкільний автобус

Сьогодні, 25 вересня на подвір'ї гімназії села Хорлупи Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та начальниця відділу освіти, культури молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход передали ключі від нового шкільного автобусу колективу Хорлупівського ЗЗСО.

Про це повідомляє Підгайцівська територіальна громада.

Діти та педагоги гімназії з радістю зустріли новий автобус, який із благословення настоятеля місцевого храму буде возити місцевих школярів.

«Наша мрія сьогодні збулася, у Всесвітній день мрії. Це прекрасний подарунок, який надасть можливість покращити доступ до якісної освіти. Ми зможемо забезпечити доїзд школярів, педагогів, з'явиться можливість досліджувати наш рідний край. Дякуємо керівництву громади, депутатському корпусу, відділу освіти! Низький уклін збройним силам України», - поділилася своїми враженнями директорка Ірина Тарасюк.

Нагадаємо, автобус придбали за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Адже питання підвезення дітей та педагогів до закладу освіти постало після оптимізації шкільної мережі. Автобус довозитиме до Хорлупівської гімназії школярів із села Пальче. Також, дорогою до школи водій забиратиме дітей з села Покащів.

Читайте також: «Укрпошта» випустить нову марку.

Telegram Channel