Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
«Шахтар», програючи 0:2, забив три голи, але за кілька секунд до кінця «привіз» пенальті у свої ворота...

Нарешті Данила Сікана прорвало у Лізі чемпіонів!

Фото із сайту ua-football.com.

На щастя, і тут фортуна усміхнулася «гірникам»!

Бо гравець бельгійського «Антверпена» Тобі Алдервейрелд не влучив у ворота!

Ліга чемпіонів 2023/24. Група Н, 2 тур. 4 жовтня. «Антверпен» (Бельгія) – «Шахтар» (Україна) – 2:3 (1:0 – Муя, 3 хв.; 2:0 – Баліквіша, 32 хв.; 2:1 – Сікан, 48; 2:2 – Ракіцький, 72; 2:3 – Сікан, 76). На 97-й хвилині Алдервейрелд не реалізував пенальті (повз ворота). Арбітр Раде Обренович (Словенія). Стадіон Босейлстадіон (Антверпен, Бельгія).

Відеоогляд матчу – тут.

Попередження: Кейта (12), Янссен (37) – Конопля (36), Ракіцький (66), Сікан (82).

«Шахтар»: Різник, Конопля, Матвієнко, Ракицький, Азаров, Степаненко, Судаков, Назарина, Зубков, Криськів, Сікан (Швед, 87).

Що ж, Патрік ван Леувен залишається головним тренером «Шахтаря». Напевне, вже до зимової перерви.

Хоча після першого тайму, коли «Шахтар» горів 0:2, крісло під ним шаленно трусило. Навіть доблесні українські коментатори почали критикувати його, не боячись, що наступного разу дядя Ахметов не дасть права коментувати.

Але у другому таймі сталося диво – і не одне. «Шахтар» ожив. Забив аж три голи! А на останній хвилині Бог винагородив старання «гірників» ще й тим, що не дозволив улюбленцю місцевої публіки Тобі Алдервейрелду забити з пенальті.

Фантастична удача українській команді при доволі поганій грі!

Результат іншого матчу групи Н: «Порту» (Португалія) – «Барселона» (Іспанія) – 0:1.

У третьому турі Ліги чемпіонів УЄФА бельгійський «Антверпен» гратиме вдома проти португальського «Порту», а донецький «Шахтар» поїде в гості до каталонської «Барселони».