Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Проти німців у волейболі наші козаки замало каші з’їли

Німецькі волейболісти продемонстрували нам чудовий урок.

Фото із сайту Getty Images.

Ми програли без шансів і фінішували на 5-му місці кваліфікаційного відбору до ОІ-2024

Свій заключний матч олімпійського відбору групи А у бразильській столиці Ріо-де-Жанейро чоловіча збірна України з волейболу провела з володарем путівки до Парижу командою Німеччини. Нагадаємо, що німецькі волейболісти на цьому турнірі зіграли вище за усілякі похвали і заслужено посіли перше місце.

Відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу. Чоловіки. Група А. 7 тур. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). 8 жовтня. Україна – Німеччина –
0:3 (17:25; 12:25; 14:25).

Німці заволоділи перевагою із самого початку матчу, після чого поступово її нарощували. У підсумку лідери групи А «забрали» перший сет з рахунком – 25:17.

У другій партії ситуація не змінилась: Україна лише один раз вела у рахунку (2:1), тоді як Німеччина вже до середини сету відірвалась від суперника на сім очок, у підсумку розгромивши «синьо-жовтих» – 25:12.

Третя партія почалась за рівної боротьби, втім, поступово німці знову вирвались вперед у рахунку та збільшили перевагу до кінця сету – 25:14.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі України став Олег Плотницький – 6 очок.

У цьому матчі наша команда грала у такому складі: Владислав Щуров (набрав 4 очки), Василь Тупчій (4), Ілля Ковальов (1), Юрій Семенюк (3), Юрій Синиця (1), Олег Плотницький (6), Олександр Бойко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Тимофій Полуян (5), Віталій Кучер (0), Сергій Євстратов (0), Богдан Мазенко (2), Євген Кісілюк (3).

Таким чином, збірна України фінішувала у цьому турнірі на підсумковому 5 місці, набравши в 7 матчах 10 очок (3 перемоги та 4 поразки).

8. Катар 7 0 0 7 0 3:21 0

На пряму на Олімпійські Ігри-2024 потрапляють збірні, які займуть перше і друге місця.

Німеччина вийшла на Олімпіаду з першого місця в групі, здобувши сім перемог та набравши максимальну кількість очок – 21. З другого місця на Ігри-2024 відібралась Бразилія.

Хоча Україна не здобула пряму путівку на Олімпіаду, все ще може поборотися за місце на Іграх-2024 через світовий рейтинг. Прохідна позиція для потрапляння у Париж буде визначена після завершення олімпійського кваліфікаційного турніру. Наразі Україна посідає 16-е місце у світовому рейтингу.

Як Україна грає на відбірковому турнірі до Олімпіади-2024 з волейболу у Ріо-де-Жанейро (Бразилія):