Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
На трасі Київ-Ковель-Ягодин латають вибоїни

Дорожники працюють на під’їзді до МАПП «Ягодин – Дорогуськ».

Фото Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

На трасі Київ-Ковель-Ягодин латають вибоїни

Дорожники працюють на під’їзді до МАПП «Ягодин – Дорогуськ»

 

Про це інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.«На міжнародній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин проводимо роботи, які дозволять покращити стан проїзду та підвищити безпеку руху.

 

 Найбільше зосереджені на відтинку від міста Ковеля до пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ», що є одним з найбільш завантажених пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

У рамках експлуатаційного утримання на цій ділянці проведено ліквідацію вибоїн та інших деформацій дорожнього покриття, у тому числі суцільними картами та пневмо-струменевим методом. Загалом відремонтували 31 500 м2 проїзної частини.

Майже на всій протяжності «варшавки» в межах Волинської області поновили дорожню розмітку. Її нанесли на 144 км та на 46-ти пішохідних переходах.

 

 Нині дорожньо-ремонтні бригади приводять до ладу технічні засоби організації дорожнього руху та підтримують належний санітарний і естетичний стан цієї важливої транспортної артерії:

= проводять заміну зношених чи пошкоджених дорожніх знаків та сигнальних стовпчиків, забезпечують їх видимість.

= прибирають сміття в місцях зупинки громадського транспорту та в смузі відведення дороги.

 

 Якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура із країнами Євросоюзу є запорукою економічної та продовольчої безпеки нашої держави, особливо в умовах війни. Тому прикордонній дорозі М-07, якою здійснюються перевезення гуманітарних та експортних вантажів, цьогоріч приділяємо особливу увагу», - йдеться у повідомленні.

Telegram Channel