![На трасі Київ-Ковель-Ягодин латають вибоїни](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/pm/wktvvm-hfcvzxerliw6r5gsvu43tfbx2xa4npmw.jpg)
Дорожники працюють на під’їзді до МАПП «Ягодин – Дорогуськ».
На трасі Київ-Ковель-Ягодин латають вибоїни
Дорожники працюють на під’їзді до МАПП «Ягодин – Дорогуськ»
Про це інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.«На міжнародній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин проводимо роботи, які дозволять покращити стан проїзду та підвищити безпеку руху.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/e5/t62o25-0x0-2480x1234-fgqbdssznwz5wmoakx6fpb46lirnre5i.jpg)
Найбільше зосереджені на відтинку від міста Ковеля до пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ», що є одним з найбільш завантажених пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.
У рамках експлуатаційного утримання на цій ділянці проведено ліквідацію вибоїн та інших деформацій дорожнього покриття, у тому числі суцільними картами та пневмо-струменевим методом. Загалом відремонтували 31 500 м2 проїзної частини.
Майже на всій протяжності «варшавки» в межах Волинської області поновили дорожню розмітку. Її нанесли на 144 км та на 46-ти пішохідних переходах.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/un/tnho23-0x0-2480x1234-b25dlfmy4zs6idbfuu4tqjavxz3a7une.jpg)
Нині дорожньо-ремонтні бригади приводять до ладу технічні засоби організації дорожнього руху та підтримують належний санітарний і естетичний стан цієї важливої транспортної артерії:
= проводять заміну зношених чи пошкоджених дорожніх знаків та сигнальних стовпчиків, забезпечують їх видимість.
= прибирають сміття в місцях зупинки громадського транспорту та в смузі відведення дороги.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/mu/wmnkas-0x0-2480x1234-a2tmukdfnlpsg6abylz63o5azoxalmuy.jpg)
Якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура із країнами Євросоюзу є запорукою економічної та продовольчої безпеки нашої держави, особливо в умовах війни. Тому прикордонній дорозі М-07, якою здійснюються перевезення гуманітарних та експортних вантажів, цьогоріч приділяємо особливу увагу», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)