Курси НБУ $ 39.67 € 42.50
Хто виграв Чемпіонат світу з міні-футболу, який Україна розпочала з перемоги 9:1

«Синьо-жовті» чемпіони, та не наші. Тріумфує Румунія!

Фото із сайту moldova1.md.

На жаль, далі наші тільки програвали

Міні-футбол – це скорочена версія футболу. Гра триває 2 тайми по 25 хвилин. На полі 5 гравців у одній команді плюс воротар.

Україна вдруге зіграла на чемпіонаті світу з міні-футболу, який проводився вже учетверте. Цьогоріч він відбувся на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ).

Вперше «синьо-жовті» зіграли на турнірі з міні-футболу у 2019 році, коли вийшли у чвертьфінал, де поступились Угорщині – 0:3.

Цьогоріч досягнення вийшло значно скромнішим.

Хоча наші розпочали просто блискуче, розтрощивши Алжир – 9:1.

Потім була несподівана поразка 0:2 від Таїланду і повне фіаско у матчі з Чехією – 0:7.

Тому українці фінішували тільки на 3-му місці і не потрапили у плей-оф.

Фінал:

Румунія – Казахстан – 2:2 (у серіх пенальті – 12:11).

У головному матчі зустрілися команди Румунії та Казахстану. Поєдинок вийшов драматичним. Казахстан впевнено вів у рахунку 2:0, коли було зіграно 48 із 50 хвилин. Однак румуни створили суперкамбек і відіграли два голи наприкінці основного часу матчу.

Щоб визначити переможця ЧС-2023, у фіналі кожній із команд довелося виконати по 15 пенальті! У цій неймовірній лотереї пощастило румунам.

Румунія виграла у Казахстану фінал ЧС-2023 з рахунком 2:2 (пен. 12:11) та стала чемпіоном світу з міні-футболу.