Курси НБУ $ 41.51 € 46.89
Був одним з найкращих артилеристів: загинув капітан ЗСУ, партієць «Євросолідарності» Дмитро Мілютін

Дмитро Мілютін.

Фото Європейська солідарність.

Був одним з найкращих артилеристів: загинув капітан ЗСУ, партієць «Євросолідарності» Дмитро Мілютін

Захищаючи Україну, загинув Дмитро Мілютін, капітан Збройних сил України, артилерист 128-ї бригади

«Важкі втрати 128 бригади…Серед загиблих був і капітан Дмитро Мілютін, член «Європейської Солідарності» Закарпаття. Ветеран АТО/ООС, талановитий і професійний артилерист, активний громадський діяч, який став на захист України ще в 2014 році. У 2015 році я мав честь підписати нагородження Дмитра орденом «За мужність» III ступеню за проявлені героїзм та мужність під час захисту Батьківщини», – написав Петро Порошенко.

 

 «Після завершення контракту працював у команді «Європейської Солідарності» у Виноградівській міській раді. 24 лютого знову став до лав війська. Хоробро воював, вчив новеньких і ефективно нищив ворога. Він був одним із найкращих артилеристів країни, елітою українського воїнства, справжнім богом війни. Зараз повертається додому… На щиті… Непоправна втрата для родини, друзів, близьких, бригади, нашої команди й усієї України. Саме такі люди як Дмитро мали відбудовувати нашу країну після перемоги. Але тепер це буде задача всіх нас, у пам’ять про нього… Щирі співчуття родині й близьким! Вічна пам’ять герою!», – пише пʼятий Президент.

 

 «Важка непоправна втрата для нашої команди на Закарпатті… Дмитро Мілютін – Воїн, Захисник, небайдужий, активний Громадянин і партієць у Виноградові. Низько вклоняємося служінню Дмитра, приносимо щиросердні співчуття дружині та синам, усім рідним. Вічная пам’ять! Цей біль не пробачимо!», – написала народна депутатка Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко назвав Дмитра Мілютіна одним з найкращих вітчизняних артилеристів. «У Запорізький області загинув від ракетного удару один з найкращих і найвмотивованіших артилеристів країни Дмитро «Таксист» Мілютін. Двічі доброволець. АТО і повномасштабна війна. Працював в Дебальцевому під час оборони міста. Зустрічались з ним там на позиціях 128-ої бригади», – пише журналіст.

 

 Загибель Дмитра Мілютіна – велика втрата для усієї громади міста Виноградів, для Закарпатської Територіальної організації партії «Європейська Солідарність», для родини, друзів та колег по роботі. Він залишиться у наших серцях як справжній патріот, мужній воїн, надійний товариш.

Щирі співчуття родині й близьким!

Реклама Google

Telegram Channel