Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Водіям, які хочуть потрапити в Україну, потрібно запастись терпінням

На виїзд з України у напрямку Польщі в єЧерзі перебуває понад п’ять тисяч вантажівок.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Водіям, які хочуть потрапити в Україну, потрібно запастись терпінням

Перед пунктом пропуску «Ягодин» через страйк польських перевізників утворилася черга на в'їзд в Україну

Станом на 12 годину 9 листопада перетину кордону очікують 810 вантажних авто.

Про це розповіла речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна, пише Суспільне.

З її слів, на виїзд з України у напрямку Польщі живої черги немає, натомість в єЧерзі перебуває понад п’ять тисяч вантажівок.

За останню добу через пункт пропуску «Ягодин» виїхало з України 29 вантажних авто, в’їхало з території Польщі 106 фур, зазначила Маргарита Вершиніна.

Зі слів речниці, переміщення гуманітарної допомоги, пального, небезпечних та швидкопсувних вантажів на в’їзд в Україну відбувається без жодних труднощів. Крім того, легкові автівки й автобуси в обох напрямках в зазначених пунктах пропуску перетинають державний кордон у звичайному режимі.

Що відомо про страйк польських перевізників:

6 листопада, близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску «Краківець-Корчова», «Ягодин-Дорогуськ» та «Рава-Руська-Хребене».

Учасник страйку Томаш Борковський розповів, що до блокади руху вантажівок долучились представники транспортних компаній. Вони вимагають, щоб повернули дозволи на комерційні перевезення для України.

Учасники блокади заявили, що не будуть блокувати рух для автобусів, легкових авто, а також вантажівок, які перевозять гуманітарну допомогу Україні, або тварин чи швидкопсувні вантажі.

Асоціація «Укравтопром» із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію України зазначила, що причина страйків – надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Читайте також: Повідомили, як працюють школи на Волині.

Telegram Channel